Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
MUFFINEK
02 luty2015r.

Poznań – domy tymczasowe na wagę złota !
Kochani, jesteśmy w dużej potrzebie domów tymczasowych dla kotków. Kociak na zdjęciu otrzymał imię Muffinek, przebywa w tej chwili w lecznicy weterynaryjnej Bahati w Skórzewie i czeka na zabieg, ale za dzień, dwa powinien opuścić lecznicę i zamieszkać w ciepłym, bezpiecznym domku tymczasowym, który doprowadzi jego leczenie (kotek ma pozostałości KK) do końca. Muffinek łaknie przytulania i czułości.

03 luty 2015r.

Muffinek jest po zabiegu. Pozostałość po oczku została usunięta a oczodół zaszyty. Drugie oko jest całe, ale delikatnie zmętniałe. Powód – przyrośnięcie trzeciej powieki do górnej spojówki oka. Dlatego nie widział. Całe oko zasłaniała mu powieka, którą weterynarz  odpreparował. Teraz Muffinek musi mieć systematycznie zakrapiane oczko  oko zakrapiać, a my trzymamy kciuki za pełny powrót do zdrowia.

12 luty 2015r.

Dziś Tłusty Czwartek i większość z Was na pewno dziś zjadła tradycyjnego pączka. My z tej okazji przedstawimy nasze fundacyjne ciacho . Co prawda daliśmy mu na imię Muffinek, ale tylko dlatego, że za „Pączusia” mógłby się jeszcze na nas obrazić.
Maluch, zamieszkał w domu tymczasowym, ma niespożyte pokłady energii i miłości do człowieka. Nie pytając tarabani się na kolana i żąda głasków, włączając przy tym traktor na cały regulator. Jest u nas od niedawna, ale do pierwszych zdjęć pozował chętnie i śmiało.