Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
NEGRO
28 styczeń 2015r.

Negro to cudowny, kilkuletni piesek. Swoim charakterem i urodą chwyta każdego za serce. Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem, jednak boi się od razu zaufać. Wystarczy natomiast chwilę przy nim posiedzieć, aby nieśmiało nadstawił nosek do głaskania. Uwielbia spacerki, wąchanie i beztroskie hasanie. Pięknie chodzi na smyczy, dzięki czemu spacery z nim to ogromna przyjemność. Jak każdy młody piesek bardzo potrzebuje aktywności, zabawy i uwagi. Wyjątkowo szybko się uczy i zrobi wszystko dla człowieka, który okaże mu serce. Negro jest zdrowym pieskiem, który został zaszczepiony i odrobaczony.
Szukamy dla niego odpowiedzialnego i troskliwego domu stałego lub
tymczasowego.
Negro znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która
zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Negro:

https://plus.google.com/u/0/photos/107312896947170229618/albums/6095956124014393889

17 październik 2015

Po blisko roku spędzonym w przytulisku, w sobotę do swojego nowego domu pojechał Negro. Podróż zniósł dzielnie i bardzo szybko odnalazł się w nowym środowisku. W pełni akceptuje oba koty, suczkę rezydentkę i przysmaki podawane ze stołu :). Pies namiętnie demolujący przytuliskowe budy i dewastujący miski w domowych warunkach z dnia na dzień odnalazł spokój i bez problemu zostaje w domu pod nieobecność właścicieli nie zajmując się w tym czasie wystrojem wnętrz. Trzymajmy kciuki, żeby zostało tak, jak jest.


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047