Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
ROKII
05 marzec 2015r.

Roki jest kilkuletnim psiakiem w typie owczarka niemieckiego, który na początku lutego tego roku trafił do przytuliska pod Poznaniem. Z trudem znosił zamknięcie w tym nieprzyjaznym środowisku, nie ufał nikomu, oprócz Pani, która znalazła go błąkającego się przy drodze i ocaliła przed potrąceniem przez samochód. Był niepewny siebie, niechętnie wychodził z budy oraz niechętnie reagował na próby dotrzymania mu towarzystwa w boksie. Daliśmy mu trochę czasu, niczego nie wymuszając i po trzech tygodniach Roki traktuje nas już z większym zaufaniem. Chodzi na spacery, na których bardzo się rozluźnia i zachowuje się wzorowo, nie ciągnie na smyczy, nawiązuje kontakt wzrokowy z przewodnikiem, reaguje na proste komendy, chętnie przekąsza podawane smakołyki, z radością podstawia się do głaskania. Wygląda na psa, który zaznał w przeszłości dużo krzywdy ze strony ludzi. Na pewno potrzebuje więcej czasu, aby zaufać niż ma to miejsce w przypadku innych psów, ale widzimy postępy jakie robi i wierzymy, że będzie dla kogoś wspaniałym towarzyszem. Szukamy dla Rokiego domu stałego lub tymczasowego. Pies nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, jest odrobaczony i zaszczepiony.
Zobacz więcej zdjęć z udziałem Rokiego:
https://plus.google.com/u/0/photos/107312896947170229618/albums/6118966658585246321
Roki znajduje się pod opieką Fundacji „Głosem Zwierząt”, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna.
Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

15 wrzesień 2015r.

Roki jest kilkuletnim psiakiem w typie owczarka niemieckiego, który na początku lutego tego roku trafił do przytuliska, bardzo zaniedbany i wychudzony. Początkowo był bardzo nieufny, ale dzięki pracy wolontariuszy oraz opiekunów z domu tymczasowego zmienił swoje nastawienie i jest psem bardzo otwartym na ludzi. Roki mieszka w domu z dwoma kotami, które w pełni akceptuje i darzy sympatią. Do innych psów jest również pozytywnie nastawiony. Jest psem spokojnym, opanowanym, który uwielbia towarzystwo ludzi, również dzieci. Ogromną radość sprawia mu przytulanie, często też pokazuje brzuszek do głaskania. W domu tymczasowym zachowuje czystość, nic nie niszczy.
Roki nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Miał robione badania krwi, których wynik jest prawidłowy. Szukamy dla niego domu stałego, w którym będzie otoczony troskliwą opieką. To bardzo spokojny i kochany psiak, który bardzo potrzebuje swojego człowieka.
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Rokiego:
https://plus.google.com/u/0/photos/107312896947170229618/albums/6118966658585246321
Roki znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna.

13 październik 2015 r.

Rokii w stałym domu

Serdecznie dziękujemy Pani Emilii i wszystkim członkom jej rodziny za okazane Rokiemu serce, cierpliwość i wyrozumiałość. Brakuje nam słów, aby w pełni wyrazić wdzięczność za ofiarowanie mu schronienia, opieki i umożliwienia powrotu do normalnego życia, którym teraz może się cieszyć w swoim nowym domu. Stworzony przez Państwa dom tymczasowy miał dla Rokiego i dla nas ogromną wartość. Gorące podziękowania kierujemy również do nowych opiekunów Rokiego, którzy postanowili wspólnie z nim napisać kolejne rozdziały jego życia. Wierzymy, że będą one wypełnione radością i szczęściem, czego serdecznie Państwu życzymy!

28 listopad 2015 r. 

Roki (pies, nie kot) pozdrawia ze swojego domku, gdzie już w pełni się zaaklimatyzował 🙂 powiedzenie: „jak pies z kotem” w przypadku tych dwóch stworków nabiera nowego znaczenia :). Na filmiku możemy zobaczyć jak kot opiekuje się psem po pobraniu krwi :).