Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Adaś kot do adopcji Poznań

Urodzony: luty 2015.
Zdrowie:  odrobaczony / wykastrowany / w XI.2015. wyleczone grudkowe zapalenie trzeciej powieki/
Stosunek do ludzi: nieco lękliwy, ale potrafi zaufać / lubi być głaskany i spać w łóżku; nie ufa obcym / powoli przyzwyczaja się do nowych ludzi i wtedy jest towarzyski.
Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu z dziećmi
Psy: nie miał kontaktu – słyszał szczekanie psa i reagował bojaźliwie: uciekał i chował się pod łóżko.
Koty: pozytywny – po b.krótkim czasie zaprzyjaźnia się.
Zachowanie: przyjacielski, ostrożny ale towarzyski / lubi bawić się myszką, kłębkiem wełny itp., boi się nagłych i głośnych odgłosów: fajerwerki, wiertarka, odkurzacz, głośne trzaśnięcie drzwiami, szczekania psa.
Inne:  kot niewychodzący – miał grudkowe zapalenie trzeciej powieki, które na wolności może znów wrócić / korzysta z kuwety / je wszystko i szybko – podjada innym kotom…

10 listopad  2015 r. 

Około 8 miesięczny bezdomniak z osiedla Powstań Narodowych w Poznaniu rozchorował się tydzień temu. Trafił do nas zaglucony, zasmarkany, z gorączką. Dziś po 7 dniach przyjmowania antybiotyku jest poprawa, słychać jeszcze delikatne szmery w okolicy krtani, więc antybiotyk przedłużono do niedzieli, ale już na czwartek umówiłyśmy kastrację. No i co… No i żal wypuszczać z powrotem „na wolność”… Może znalazłby się jakiś domek?

29 marca 2016 r. 

Nasz nieco nieśmiały Adaś pojechał dziś do stałego domu! Oby szybko znalazł w sobie jak największe pokłady odwagi do zwiedzania nowego miejsca. Trzymamy mocno kciuki!

 

Adopcja kota w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404