Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Alex pies do adopcji Poznań25 październik 2015 r.

Alex to młody około 3-letni, pełen energii psiak średniej wielkości. Całym sobą okazuje ogromną radość z kontaktu z człowiekiem. Chętnie się bawi, biega, ale potrafi również skoncentrować się na swoim przewodniku: spokojnie czekać, usiąść na komendę. Bardzo lubi się przytulać, spędzać czas z człowiekiem. Lubi też towarzystwo innych psiaków. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, w którym zostanie otoczony troską i opieką, ale również takiego, w którym zostaną zaspokojone jego potrzeby ruchowe i intelektualne. Oprócz spacerów, Alex chętnie zaangażuje się w aktywności wymagające interakcji z człowiekiem, jak nauka komend, zabawy umysłowe dla psów, które pomogą mu spożytkować drzemiącą w nim energię i umożliwią wyciszenie oraz opanowanie emocji. Psiak nie zostanie wydany do życia w budzie, na łańcuchu lub w kojcu.

 

 

 

2 stycznia 2016 r.

Alex prezenty od Mikołaja

Dzisiejszy dzień był dla Alexa bardzo radosny. Przyjechał Mikołaj, który przywiózł mu prezenty: jedzonko, smaczki, gryzaki, piłeczki i kurteczkę. Oprócz prezentów zabrał Alexa na dłuuugi spacer, a zabawom i mizianiu na wybiegu nie było końca. Pięknie dziękujemy w imieniu naszego podopiecznego! Alex to przemiły, żywiołowy psiak, który wciąż czeka na kochający dom.

7 lutego 2016 r. 

Alex, który czekał na dom od września, w końcu się doczekał :). Wczoraj zamieszkał z kotem adoptowanym z naszej fundacji, momenty grozy są już za nami ;). Dzisiaj kot swobodnie porusza się po całym mieszkaniu i coraz mniej się boi, ale kciuki się przydadzą.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Alexa:

https://goo.gl/photos/BNPrVEvixwyFLPSz8

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adrespaulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047