Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Astor, pies do adopcji24 lutego 2016 r.

Astor przywieziony przez Straż Gminną z ledwością miał siłę wyjść z samochodu. Wycieńczony, odwodniony, przeraźliwie chudy. Został zabrany do kliniki gdzie po przebadaniu psiaka okazało się, że Astor ma zapalenie przewodu pokarmowego, czego skutkiem były wymioty i przewlekła biegunka. Oprócz tego dokucza mu ostre zapalenie uszu, anemia, powiększona prostata oraz szmery w sercu – szczęśliwie nieduże i niekwalifikujące go do leczenia kardiologicznego. Jakby tego było mało, Astor cierpi na dysplazję stawów biodrowych, która w najbliższym czasie powinna zostać zoperowana, gdyż niesie to szansę na znaczne poprawienie jakości jego życia. Obecnie Astor jest w stabilnym stanie i za chwilę będzie mógł opuścić klinikę, ale niestety nie ma dokąd pójść. Nie chcemy, aby wracał do boksu w przytulisku, gdzie nie można zapewnić mu odpowiedniej opieki. Poza tym Astor rozpaczliwie potrzebuje człowieka! To kochany psiak, bardzo grzeczny i prawdziwa przylepa Każdy kto się z nim zetknie ma możliwość od razu doświadczenia jego pogodnego i przyjaznego usposobienia. Jego wiek został oceniony na około 8 lat.

Zapraszamy na wydarzenie Astora i jego fundacyjnego kolegi Barona:
https://www.facebook.com/events/1052712068136598/

Prosimy o ciepłe myśli dla Astorka, udostępnianie, jak i o wsparcie.

Fundacja „Głosem Zwierząt”

ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo

Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177

Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Z dopiskiem: Dla Astora

3 marca 2016 r. 

Astor opuścił wczoraj klinikę i pojechał do domu tymczasowego, w którym pod czujnym i opiekuńczym okiem naszej wolontariuszki Oli będzie miał szansę wrócić do pełni sił. Zapalenie uszu jest już prawie wyleczone, celem na najbliższy czas jest odbudowanie masy ciała i odzyskanie spokoju ducha. Na dzień dzisiejszy Astor waży 27,6 kg, a powinien przybrać na wadze ok 5-6 kg. Gdy to nastąpi, Astorek będzie mógł przejść operację lewego stawu biodrowego, który jest w gorszym stanie niż prawy. Czy ktoś z Państwa mógłby podarować Astorowi worek dobrej jakości karmy? Chłopak nie wymaga karmy specjalistycznej, jedynie dobrej jakości karmy dla dorosłych psów. W dalszym ciągu z całego serca kibicujemy naszemu milusińskiemu i szukamy mu domu stałego. Prosimy o wsparcie i udostępnianie! Gdzieś czeka ktoś, komu brakuje w życiu tego właśnie psa <3

10 kwietnia 2016 r. 

Astor z dnia na dzień pięknie w troskliwym domu tymczasowym. Chłopak trochę przybrał na wadze i czuje się znacznie lepiej. Astor w ostatnim czasie był również na konsultacji u neurologa, który podejrzewa u niego zespół końskiego ogona. Jest ono jeszcze we wczesnym stadium, jednak wyklucza operację dysplazji, która byłaby zbyt inwazyjna dla jego organizmu. Po całkowitym wyleczeniu uszu będziemy mogli wdrożyć iniekcje, które poprawią jego kondycję i podniosą jakość życia. Astor wciąż czeka na kochających ludzi. Chłopak zasługuje na najlepszy dom!

29 września 2016 r.

Astor w dalszym ciągu szuka kochającego domu. To idealny towarzysz życia codziennego. Jest bardzo grzeczny, zachowuje czystość, niczego nie niszczy, zostaje sam w domu. Doskonale radzi sobie w mieście jak i poza miastem. Od kiedy ustąpiły upały Astor znacznie lepiej chodzi, nie potyka się i ma o wiele więcej sił. Astor ma przed sobą jeszcze kilka ładnych lat życia. Wierzymy, że znajdzie kochający dom stały, ale szukamy dla niego również domu tymczasowego, najlepiej domu z ogrodem lub w mieszkaniu w bloku na parterze lub z windą. To przemiły pies, który ma taką samą potrzeba bycia kochanym jak każdy inny.

21 grudnia 2016 r.

Astor spędził święta w domu 🙂 Nie w tymczasowym, w którym mieszkał od marca tego roku, ale już w stałym, swoim własnym. Tuż przed gwiazdką Ola otarła łzę wzruszenia i pomachała Astorowi na pożegnanie, gdy ten odjechał wraz ze swoją nową rodziną. Takie chwile to coś, co sprawia, że nie tracimy nadziei i wiary w to, co robimy <3 Serdecznie dziękujemy Oli za opiekę nad Astorem w ostatnich miesiącach, jego opiekunom wirtualnym – Punk Team oraz wszystkim, którzy wspierali chłopaka finansowo <3 dziękujemy też jego nowej rodzinie za pokochanie i przygarnięcie Astora <3

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Astora:

https://goo.gl/photos/7nMQpN3p963KYMDx8

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047