Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Bazyl, kot do adopcji PoznańUrodzony: ok. 2010 r.
Zdrowie: odrobaczony / wykastrowany / testy FIV i FeLV ujemne
Stosunek do ludzi: bardzo pozytywny, bardzo lubi być głaskany
Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu
Psy: nie miał kontaktu
Koty: pozytywny, bez problemu nawiązuje kontakt
Zachowanie: przyjacielski, spokojny, duży miziak
Inne: ładnie korzysta z kuwety

 

22 maja 2016

Do naszej kociej ekipy dołaczył Bazyl. Podczas z jednej z wielu naszych wizyt na nie funkcjonującej już wulkanizacji w Dopiewie, spod choinki usłyszeliśmy kocie miauczenie. Okazało się, że to Bazyl domaga się uwagi. Wzięliśmy go do siebie, żeby go wykastrować. Nieco zaniepokoiło nas, że kot, który do tej pory omijał nas, nagle zainteresował się naszym towarzystwem.  Ma pełno kleszczy. Chłopak zostanie wykastrowany i zobaczymy czy wszystko w porządku z jego zdrowiem.  Bardzo domaga się towarzystwa. Uwielbia być głaskany.

24 maja 2016

Bazyl został wykastrowany i zrobiliśmy mu testy FIV i FeLV, które wyszły ujemnie. Na pewno szybko do siebie dojdzie po zabiegu i znowu będzie chętny, żeby się miziać. Bazyl to kawaler, który szybko skradnie Twoje serce.

16 czerwca 2016

Zrobiliśmy dziś badanie krwi Bazylowi. Kreatynina i mocznik wyszły w górnej granicy. Będziemy sprawdzać czy wszystko jest w porządku z nerkami. Na razie ma zaleconą specjalistyczną karmę.

22 czerwca 2016

Dziś Bazyl miał robione usg i jeśli wszystko będzie w porządku to miał być zaszczepiony. Niestety okazało się, że ma zapalenie pęcherza. Dostał dwa zastrzyki i leki. Oby szybko wrócił do zdrowia.

30 czerwca 2016

Bazyl już dość długo wysiedział się w klatce. Dziś pojechał do domu tymczasowego, w który jest nasz drugi podopieczny Henio i adoptowany od nas kot Guzik. Bazyl szybko dogadał się z chłopakami. Wśród całej trójcy jest najbardziej okazałym kotem. Bazyl ma cudowne usposobienie. Jest bezproblemowy. Lubi być głaskany i jest łagodny jak baranek. Potrzebuje teraz tylko stałego kochającego domu. Nowy dom tymczasowy też wkrótce będzie równie ważny, bo w obecnym będzie mógł być wraz z Heniem (zwanym Henrykiem) tylko (i aż) do końca lipca. Kto podaruje mu kochający i dom pełen troski?

18 lipca 2016 r.

Bazyl – 5 kilo słodyczy. Jest bezproblemowym, około 6-letni kotem. Jest wykastrowany, zdrowy, bardzo przyjacielski. Uwielbia kontakt z człowiekiem, głaskanie i przytulanie. Sprawdził by się idealnie jako towarzysz samotnej osoby. Kotek traci obecny dom tymczasowy z końcem lipca. Bardzo pilnie szukamy dla niego domu stałego lub choćby tymczasowego, by nie trafił z powrotem do kociarni – to będzie dla niego spory szok.

12 sierpnia 2016 r. 

Bazylek zamieszkał wczoraj w stałym domu. Od razu poczuł się jak u siebie. Już pierwszej nocy spał w łóżku! Bardzo cieszymy się, że znalazł kochający dom, który będzie musiał mieć pod kontrolą jego niewydolność nerek. Niech mieszka Ci się dobrze Bazylku!

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404