Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Blondie suczka do adopcji30 grudzień 2015 r. 

Blondie jest młodziutką, około roczną suczką w typie labradora. Jej znakiem rozpoznawczym jest miły pyszczek ozdobiony świecącymi oczami zdradzającymi ogromne pokłady pozytywnej energii. Suczka jest bardzo radosna, optymistycznie nastawiona do życia i wszystkiego, co ją otacza. Jest miła dla ludzi i innych psów, chętnie i łatwo nawiązuje kontakty. Uwielbia zabawy, długie spacery, przytulanie i głaskanie. Powinna zamieszkać z ludźmi aktywnymi, rozumiejącymi psy, którzy będą chcieli i umieli zaspokoić jej potrzeby ruchowe i umysłowe. Blondie nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, jest odrobaczona, zaszczepiona, została również wysterylizowana. Suczka znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Blondie nie zostanie wydana do życia na łańcuchu lub w kojcu.

10 września 2016 r.

Blondie nie musi już martwić się o swój los. Znalazła ją kochająca rodzina, która zapragnęła poszerzyć swoje grono o tą grzeczną czworonożną istotę. Blondie mieszka teraz w domu, a nie w kojcu, ma do dyspozycji ogród i korzysta z codziennych spacerów, wiedzie szczęśliwe życie.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Blondie:

https://goo.gl/photos/BfSsVVEf6wkeH9WF7

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047