Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Blue mały piesek bez oczka do adopcji Poznań24 stycznia 2016 r. 

Blue jest niewielkim, ale za to bardzo energicznym psem, pełnym pozytywnej energii i radości z życia. Jego wiek został oceniony na około 4 lata. Jest bardzo ufny w stosunku do ludzi, kulturalnie zachowuje się w relacji z innymi psami. Blue zalicza się do niewielkich psów, będzie więc idealnym lokatorem każdego mieszkania i domu, niezależnie od metrażu. Chętnie spędzi z Tobą czas na spacerze po łące, równie chętnie pobawi się piłką, obejrzy film na kanapie i da się pomiziać po brzuchu. Blue dostarczy Ci wiele radości i obdaruje Cię ładunkiem pozytywnych emocji. Chłopak w przeszłości stracił w nieznanych nam okolicznościach jedno oko, ale w pełni się do tego przystosował i dzisiaj bolesne zdarzenie jest już tylko wspomnieniem. Blue jest zdrowy, został odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Szukamy dla niego kochającego domu stałego lub tymczasowego.

15 kwietnia 2016 r.

Duże zmiany u Blue! Zamieszkał w domu tymczasowym

Duże zmiany u Blue! Zamieszkał w domu tymczasowym, gdzie od pierwszego dnia pokazał, że jest psem idealnym i gotowym do adopcji. Niczego nie niszczy, nie brudzi i nie hałasuje, gdy zostaje sam. Grzecznie zachowuje się na spacerach, jest bardzo kulturalny w stosunku do innych psów i ludzi. Blue jest też po zabiegu usunięcia resztek prawego oczka. Ranka szybko się wygoiła, a Blue bardzo dzielnie zniósł sam zabieg i wizyty kontrolne. Polecamy chłopaka do adopcji! To przekochany psiak, który czeka na kochający dom stały.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Blue:

https://goo.gl/photos/SBkrx8Xo8schLetF6

Blue znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Blue nie zostanie wydany do życia na dworze, w kojcu, budzie, czy na łańcuchu.

16 czerwca 2016 r. 

Radosny Blue nie pozostawił swoim tymczasowym opiekunom wyboru – skradł ich serca i nie mieli innego wyjścia, jak adoptować chłopaka i stworzyć szczęśliwą międzygatunkową rodzinę. Cieszymy się wraz z nim, że ma swoje miejsce w świecie i ludzi, którym na nim zależy. Życzymy Blue i jego opiekunom, aby każdy dzień był wypełniony radością

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726