Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Borys03.05.2016

Borys jest kilkutygodniowym owczarkiem podhalańskim uratowanym przez naszą fundację przed eutanazją. Miał zostać uśpiony, ponieważ poprzedni właściciele nie byli skłonni pokrywać kosztów związanych z operacją wgłobienia jelita. Wzięliśmy Boryska pod opiekę, został już zoperowany i szybko wraca do formy. Jest uroczym i bardzo mądrym psem,sprytnym i bardzo pewnym siebie, jak na swój młody wiek. Mieszka w domu tymczasowym, w którym uczy się zachowywać czystość i innych podstawowych umiejętności. Szukamy dla Boryska domu, w którym będzie otoczony właściwą opieką, z właścicielami mającymi doświadczenie w wychowywaniu psów dużych ras. Borys powinien mieć dostęp do ogrodu i żyć w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, gdzie będzie mógł chodzić na atrakcyjne dla niego spacery.

9.05.2016

Borysek już w nowym domu! Można powiedzieć, że wszystko zostaje w rodzinie, gdyż dwóch z jego trzech zwierzęcych współlokatorów pochodzi spod opieki naszej fundacji. Rośnij zdrowo Borysku, trzymamy kciuki,żeby problemy zdrowotne już ci nie doskwierały i żebyś wyrósł na miłego, zrównoważonego psa. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie z rodziną za przygarnięcie Borysa i podarowanie mu nowego domu.Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy wsparli naszą zbiórkęw serwisie siepomaga.pl i dołożyli cegiełkę, dzięki której mogliśmy pokryć koszty operacji Borysa. Jesteście wspaniali, dzięki Wam możemydziałać dalej!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 694 731 858