Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Borys03.05.2016

Borys jest kilkutygodniowym owczarkiem podhalańskim uratowanym przez naszą fundację przed eutanazją. Miał zostać uśpiony, ponieważ poprzedni właściciele nie byli skłonni pokrywać kosztów związanych z operacją wgłobienia jelita. Wzięliśmy Boryska pod opiekę, został już zoperowany i szybko wraca do formy. Jest uroczym i bardzo mądrym psem,sprytnym i bardzo pewnym siebie, jak na swój młody wiek. Mieszka w domu tymczasowym, w którym uczy się zachowywać czystość i innych podstawowych umiejętności. Szukamy dla Boryska domu, w którym będzie otoczony właściwą opieką, z właścicielami mającymi doświadczenie w wychowywaniu psów dużych ras. Borys powinien mieć dostęp do ogrodu i żyć w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, gdzie będzie mógł chodzić na atrakcyjne dla niego spacery.

9.05.2016

Borysek już w nowym domu! Można powiedzieć, że wszystko zostaje w rodzinie, gdyż dwóch z jego trzech zwierzęcych współlokatorów pochodzi spod opieki naszej fundacji. Rośnij zdrowo Borysku, trzymamy kciuki,żeby problemy zdrowotne już ci nie doskwierały i żebyś wyrósł na miłego, zrównoważonego psa. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie z rodziną za przygarnięcie Borysa i podarowanie mu nowego domu.Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy wsparli naszą zbiórkęw serwisie siepomaga.pl i dołożyli cegiełkę, dzięki której mogliśmy pokryć koszty operacji Borysa. Jesteście wspaniali, dzięki Wam możemydziałać dalej!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 694 731 858