Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Buba suczka do adopcji Poznań15 marca 2016 r. 

Buba to imię najnowszej podopiecznej naszej fundacji. Młoda, mniej więcej 2-letnia panienka w typie american staffordshire terrier trafiła do nas bardzo zlękniona i zmarznięta. Szybko jednak nabrała do nas zaufania i w warunkach schroniskowych nie sprawia żadnych problemów. Jest miła i kontaktowa w stosunku do ludzi, neutralna lub pozytywnie nastawiona do innych psów. Nie mieliśmy okazji zobaczyć jej w towarzystwie dzieci oraz zwierząt innych niż psy, ale wszystko jeszcze przed nami. Buba jest bardzo energiczna i żywiołowa, ale jednocześnie chętna do nawiązywania kontaktu z człowiekiem. Będzie świetną towarzyszką, jeśli trafi w ręce odpowiedzialnych ludzi, którzy zapanują nad jej temperamentem. Buba jest zdrowa, odrobaczona, zabezpieczona przed pchłami i kleszczami, posiada komplet szczepień. Przed wydaniem do adopcji zostanie wysterylizowana. Buba nie zostanie wydana do życia w kojcu, w budzie, na łańcuchu, nie zasili domowej hodowli!

9 kwietnia 2016 r. 

Buba pojechała do domu stałego

Panienka Buba ma już swoich ludzi i miejsce w świecie. Prosto z przytuliska pojechała do domu, w którym otoczona jest wielkim uczuciem i wyrozumiałością. Spędza czas aktywnie, poznaje świat i cały czas uczy się nowych rzeczy. Jest mądrą psiną i stanowi wielką pociechę dla swoich nowych opiekunów.

 

Zobacz więcej zdjęć z jej udziałem:

https://goo.gl/photos/4sw86BPDNxcLjMsw7

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726