Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Bursztynka, kotka do adopcji, Poznań9 października 2016 r.

Jakiś czas temu prosiłyśmy Państwa o pomoc w znalezieniu lokum dla 4 maluszków urodzonych na polu w Dopiewie i wkleiłyśmy zdjęcie przestawiające kociaki w kartonie. Ten karton podłożyła im Pani Ania, która znalazła kociaki na polu, ogrzała, i od razu zadzwoniła do nas.

Niestety, gdy przyjechałyśmy następnego dnia na miejsce, były już tylko 3 🙁 Nie mamy pojęcia co stało się z czwartym kotkiem, nie znalazłyśmy śladu po nim. Może lis, może kuna, a może malec oddalił się zanadto sam… ciężko powiedzieć.

Trójka kociąt jest już z nami, a dziś, po wielu dniach prób, Pani Ani udało się złapać ich matkę, która pomoże nam w odkarmieniu ekipy, a potem zostanie wysterylizowana i wypuszczona.

Przy okazji łapanki kociej matki do klatki weszła babcia kotków (według okolicznych mieszkańców 🙂 ), która również zostanie wysterylizowana.

11 listopada 2016 r.

Bursztynka pojechała do stałego domu dzień po tym jak jej braciszek Marmurek pojechał do swoich ludzi. Z rodzeństwa została jeszcze tylko Koralinka do adopcji. Na razie cieszymy się, że mamy dla niej dom tymczasowy, do którego pojedzie już jutro.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404