Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

CZARNA

10 kwiecień 2015r.

Gościnnie umieszczamy na stronie.
„Sunia jest sama w mieszkaniu, jej pani trafiła do domu opieki! Gdy mieszkanie zostanie ponownie wynajęte pies trafi do schroniska!!!
Właściciela trafiła do domu opieki, a sunia „mieszka” kompletnie sama. Niestety najbliższa rodzina nie jest w stanie przygarnąć psiaka z różnych względów.
Czarna jest niezwykle przyjacielska i wesoła/ Spaceruje bez smyczy, nie atakuje innych psów, chętnie się z nimi bawi. Bardzo lubi ludzi i towarzystwo. Na nic nie choruje.
Psiak całe swoje życie spędził w towarzystwie ukochanej Pani, nie poradzi sobie w schronisku, a jeśli szybko nie znajdziemy domu to tam trafi. Czarna zasługuje na ciepły kochający dom.
Bardzo, bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domku dla suni !
Dodatkowe info o Czarnej:
ma około 9 lat, 7 lat temu została zabrana ze schroniska w Poznaniu. Nie jest wysterylizowana (ale gdy ktoś zdecyduje się ją zaadoptować lub wziąć jako dom tymczasowy – fundacja wysterylizuje sunie).
Na śniadanie je saszetkę, a przez cały dzień ma suchą karmę w misce.
Jest szczepiona na wściekliznę co roku, uwielbia chodzić na spacery, nie atakuje psów( chyba, ze jakiś samiec za bardzo ja obwąchuje), nie lubi kotów.Uwielbia się bawić, gonić i aportować kijek. Przy aportowaniu jak trzyma kijek pomrukuje i warczy ale to tylko zabawa, po prostu się przekomarza. Nie zna małych dzieci,
z dziećmi w wieku szkolnym lubi się bawić.
Kontakt : 505158004″

Czarna znalazła stały dom.


Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047