Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Dalia, szuka do adopcji, Poznań11 października 2016 r.

Dalia to młodziutki, niespełna czteromiesięczny szczeniaczek, który waży 3,5 kg. Ma czarną, lśniącą sierść, biały krawacik i podpalane łapki oraz pyszczek. Jest bardzo mądrą, zwinną i energiczną sunią. Została przywieziona do przytuliska, w którym spędziła pierwszą noc w zimnym boksie, skąd trafiła do domu tymczasowego, w którym przebywa do dziś. Choć pierwszej nocy chowała się w domu w najdalszy kąt, nie wiedząc co ją czeka, to już na następny dzień w pełni zaufała i zaczęła cieszyć się z każdej drobnostki. Mimo bardzo młodego wieku, nauczyła się już podstawowych zasad czystości i bardzo rzadko zdarza się jej załatwić w domu. Uwielbia też jeść, więc miseczka z karmą jest zawsze chętnie opróżniana. Zostaje w domu kilka godzin, podczas gdy jej tymczasowi opiekunowie przebywają w pracy i nie niszczy nic w tym czasie. Przesypia w leżance całe noce, po dniach pełnych wrażeń. Uwielbia spacerki, podczas których bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest zwinna i skoczna, co wskazuje na to, że będzie doskonałym towarzyszem dla ludzi aktywnych. Bardzo chętnie bawi się psimi zabawkami, biegając po domu ze sznureczkiem, czy też bawiąc się sztuczną kością. Aktualnie mieszka z drugim psem, z którym doskonale się dogaduje, nie odstępując go na krok i rozdając psie buziaczki. Dalia nie wykazuje żadnych dolegliwości zdrowotnych. Została odrobaczona, odpchlona i posiada pierwszy komplet szczepień dla szczeniaków. Nie znamy jej rodziców, więc nie wiadomo jak duża urośnie. Podejrzewamy, że będzie raczej małym psem. Szukamy dla niej kochającego domu, najchętniej domu z ogrodem w spokojnej okolicy.

Dalia przebywa pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

21 października 2016 r.

Młodziutka Dalia szybko trafiła na swoich ludzi i nie musi już martwić się o swój los. Porzucenie i bezdomność są już tylko mglistym wspomnieniem, przed nią całe życie, za które trzymamy mocno kciuki.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047