Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Eliot pies do adopcji Poznań

21 sierpień 2015r.

Kochani! Psie tragedie to niekończąca się historia… We wtorek do przytuliska trafił kilkuletni psiak ze złamaną nogą, którego natychmiast przewieźliśmy do kliniki, aby otoczyć go należytą opieką. Badanie wykazało, że do złamania mogło dojść 6 do 8 miesięcy temu i najprawdopodobniej uraz został wywołany przez człowieka lub w wyniku potrącenia przez samochód. Od tego czasu psiak żył w bólu, zachował w nodze czucie, dzięki czemu jest szansa na rehabilitację. Eliot – tak nazwaliśmy naszego nowego podopiecznego – przeszedł w środę operację i za kilka dni, będzie mógł opuścić klinikę. Jego stan zdrowia nie pozwala na to, aby trafił ponownie do przytuliska. Szukamy dla niego pilnie domu tymczasowego, w którym zostanie otoczony troską i opieką. Uraz nogi i przebyta operacja wykluczają chodzenie po schodach, więc chłopak musi trafić do parterowego domu, najlepiej z ogrodem, gdzie będzie mógł w spokoju odzyskać sprawność w łapce. Eliot jest niedużym, ok. 10-kilogramowym psiakiem o łagodnym usposobieniu. Prosimy o udostępnianie.
Kontakt w sprawie Eliota: 506 907 047

26 wrzesień 2015r.

Eliot to śliczny, nieduży psiak. Trafił do przytuliska ze złamaną nogą, dlatego niezwłocznie został przewieziony do kliniki weterynaryjnej, gdzie otoczono go należytą opieką. Badanie oraz zdjęcia RTG wykazały, że do urazu doszło 6 do 8 miesięcy temu i najprawdopodobniej jest on skutkiem bezpośredniego działania człowieka lub potrącenia przez samochód. Od momentu wypadku psiak żył ze złamaną łapką, zmuszony do adaptacji i nauki funkcjonowania na trzech nogach. Na szczęście zachował czucie w złamanej łapce, dzięki czemu ma dziś szanse na rehabilitację. Eliot jest już po operacji i dochodzi do siebie w troskliwym domu tymczasowym. W domu tymczasowym zachowuje się bez zarzutu! Zachowuje czystość, nic nie niszczy, jest bardzo grzecznym i cichym psiakiem. Mieszka z drugim pieskiem, z którym bardzo ładnie się dogaduje. Eliot bez problemu radzi sobie w mieście, jest ciekawy świata i chętnie chodzi na spacery. To bardzo grzeczny i kochany psiak, który uwielbia się przytulać. Szukamy dla niego domu stałego, w którym zostanie otoczony troską i opieką.

20 październik 2015

Eliot kilka tygodni temu miał ściągnięty stabilizator z łapki. Aby wrócił do pełnej sprawności potrzebne jest kilka wizyt u rehabilitantki, gdzie Eliot ćwiczy na bieżni wodnej. Robi coraz większe postępy, coraz częściej stawia łapkę na ziemi. Jednak wciąż czeka na kochający dom stały! Dla Eliota najważniejsza jest bliskość człowieka, mógłby cały czas się przytulać. To cudowny, kochany piesek, który skrada serce wszystkim, którzy go poznają.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Eliota:
https://goo.gl/photos/32qiFNpuJhQVdG498

Chcesz wiedzieć co na bieżąco u niego słychać? Zapraszamy na jego wydarzenie na facebook’u:
https://www.facebook.com/events/432846933566549/

Eliot znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt: 506 907 047

24 luty 2016 r. 

26 luty 2016 Eliot śle pozdrowienia z prywatnej pufy

Niemożliwe stało się możliwe. Po kilku spacerkach ze swoimi ludźmi i wizycie przedadopcyjnej, Eliot pojechał w tym tygodniu do domu ❤ trzymajcie kciuki za naszego aniołka :). Eliot śle pozdrowienia z prywatnej pufy.

1 marzec 2016 r.

Mamy wieści ze stałego domu Eliota :):

Eliot zaskakuje nas każdego dnia, codziennie tez widzimy coś nowego, zauważamy, że się przyzwyczaja, że czuje się coraz pewniej u nas. Mieszka z nami niecały tydzień, a my nie wyobrażamy sobie jak mogliśmy żyć bez niego. Dzięki adopcji zyskaliśmy nie tylko psa, ale też dziesięć kilogramów puchatej miłości!” Tak piszą o Eliocie jego nowi właściciele, którzy nie zważając na jego wiek i kondycję fizyczną pokochali go bez pamięci. Dziś Eliot cieszy się z życia we własnym domu, ze swoimi ludźmi – bardzo dziękujemy! Dziękujemy również Julii i Łukaszowi za czas i energię poświęcone na opiekę nad Eliotem. Wyciągnęliście do niego pomocną dłoń w chwili, gdy tego najbardziej potrzebował i byliście przy nim w każdym trudnym momencie. Dzięki Wam dziś może cieszyć się życiem u boku kochających właścicieli. Dzięki takim ludziom jak Wy możemy pomagać. DZIĘKUJEMY!

Tak mu się dobrze żyje…


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047