Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Filo kot do adopcji Poznań

Urodzony: tak, ale nie wiadomo kiedy 😛 Na oko 2-3 lata.

Zdrowie: odrobaczony, wysterylizowany (nie ma książeczki!) Stosunek do ludzi: 8/10 – nie boi się ich, jest ciekawski, ale to nie jest typ miziaka, który wpakuje się na kolana każdemu – inna sprawa, że zdarza mu się zatracić w emocjach i podrapać miziającego. Może po prostu nie odróżnia głaszczącej ręki od zabawek, które masakruje olimpijsko

Stosunek do dzieci: j/w Psy: nie miał kontaktu, bo i po co 😉

Koty: nie wiem, nie testowałem, ale nie przypuszczam, by był samotnikiem – raczej trzymałby dystans, ale po 24h pewnie by szalał w parze, bo znudzony w samotności

Zachowanie: wyluzowany, choć ostrożny, trochę strachliwy (boi się nagłych ruchów i dźwięków), ciekawski, wszędzie musi wsadzić łeb Inne: kot niewychodzący, raczej nie ciągnie go na zewnątrz, kuweta spoko, choć nie wybacza zaniedbań i dwa razy strzelił klocka obok zamkniętej kuwety, bo była niesprzątnięta. Uwielbia drapak, więc oszczędza meble 😉 Zrobi wszystko za żarcie, dość wybredny.

30 grudzień 2015 r. 

Prześliczny i przemiły, wykastrowany kocur szuka domu na zawsze 🙂
Kotka zgłosiła mieszkanka ulicy Szamarzewskiego, jako jedyny z bezdomnych ulicznych kotków pchał jej się do domu. Myślałyśmymy, że komuś zaginął, ale Filo jest z nami tydzień i nikt go nie szuka.

Komu łagodnego miziaka?

25 czerwca 2016 r. 

Kto jeszcze pamięta tego dżentelmena?

Tak, nasz Filo nadal się u nas tymczasuje wierząc, że ktoś go w końcu wypatrzy. Czeka po cichutku, z godnością, bez wzbudzania szumu wokół swojej osoby. Filo wie, że jest tego wart i nie będzie błagał o swojego przyjaciela na dobre i złe. Jak ma się zjawić, to się zjawi taki, co go naprawdę doceni, nie zważając na jego niemodne umaszczenie. A co!

To kot, który wie czego chce. Nie będzie udawał nakolankowej kluski, nie będzie dawał się nosić na rękach ani tarmosić za ucho. Nie z nim te numery. Bo Filo potrzebuje kumpla, kompana, towarzysza – nie niańki.

Filodendron poleca się do adopcji. Wszystkie ankiety adopcyjne przeczyta, zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami 😉 Zaprasza do nadsyłania ich na adres swojej sekretarki: asia@glosemzwierzat.pl

16 lipca 2016 r. 

Filo w czwartek (14 lipca)zamieszkał w stałym domu. Ładnie korzysta z kuwety, drapaka. Je normalnie. Cały czas domaga się, żeby go miziać. W nocy budzi nowych opiekunów, bo uważa, że to czas na pieszczoty. Cieszymy się, że tak szybko odnalazł się w nowym miejscu.