Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Frida, suczka do adopcji, Poznań, Dopiewo15 czerwca 2016 r. 

Frida to nieduża, około 3-letnia sunia, w typie sznaucera. Pod naszą opiekę trafiła bardzo zaniedbana – jej chude ciałko pokrywała brudna, skołtuniona sierść. Została zabrana do fryzjera, gdzie bez problemu poddawała się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym. Frida kocha towarzystwo człowieka, a nieprzeciętna uroda przyciąga uwagę wszystkich gości przytuliska. Frida uwielbia się bawić, ma mnóstwo energii, którą musi spożytkować. Na spacerach jest grzeczna, nie oddala się od opiekuna i reaguje na zawołanie. Ta łagodna, radosna i wdzięczna suczka czeka na troskliwych opiekunów, którzy poświęcą jej czas. Frida nie wykazuje dolegliwości zdrowotnych, została odrobaczona, zaszczepiona oraz zachipowana.

Frida znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

16 września 2016

Urocza Frida nie musi już martwić się o swój los. Wpadła w oko dobrym ludziom i wniosła dużo radości i energii w ich codzienne życie. Szybko zaaklimatyzowała się w domu i sprawia wrażenie, jakby żyła ze swoją nową rodziną od zawsze.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047