Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Hepi, pies do adopcji, Poznań24 października 2016 r.

Hepi to 5-miesięczny szczeniak. Jest bardzo wesołym, uroczym psiakiem. Uwielbia zabawy, przytulanie, spacery. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Jest mądry i szybko się uczy. Umie chodzić na smyczy, uczy się czystości w domu i zostawania samemu. Bardzo chętnie poznaje inne psy, jest ciekawy otoczenia. Jest odrobaczony oraz odpchlony. Ważne jest, aby nowi właściciele wiedzieli z czym wiąże się opieka nad szczeniakiem i umieli poprowadzić go przez życie w taki sposób, który pozwoli mu wyrosnąć na mądrego, zrównoważonego psiaka. Szukamy dla tego cudownego malucha odpowiedzialnych właścicieli, którzy będą go kochać i dbać o niego do końca jego życia. Hepi jest pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

5 listopada 2016 r.

Maleńki Hepi nie musiał długo czekać na swój własny dom. Od pierwszego wejrzenia pokochała go wspaniała rodzina, która przygarnęła tego uroczego malucha i teraz nie wyobraża sobie życia bez niego.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047