Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Iggy, pies do adopcji30 października 2016 r.

Iggy jest młodym, około 2-3 letnim psem, o którym można mówić w samych superlatywach. Iggy’ego wyciągnęliśmy ze schroniska i od samego początku, gdy trafił pod opiekę naszej fundacji zachowuje się wzorowo i nie mamy z nim najmniejszych problemów. Mieszka w domu tymczasowym, w którym bardzo szybko pokazał, że jest doskonałym towarzyszem codziennego życia. Pozostawiony sam w domu nie hałasuje ani nie niszczy przedmiotów oraz zachowuje czystość. Umie także zachować się w towarzystwie i choć jest skory do zabaw i wspólnego spędzania czasu, nie jest psem nachalnym i wymuszającym uwagę. Iggy, jak każdy pies bardzo lubi spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu, najlepiej w parku, lesie lub na łące. Iggy spuszczony ze smyczy jest bardzo grzeczny, reaguje na zawołanie i trzyma się blisko opiekuna. Uczy się spokojnego chodzenia na smyczy, umie też komunikować się z innymi psami, może zamieszkać w domu, w którym towarzyszyć mu będą miłe, zrównoważone psy. Iggy jest zdrowy, wykastrowany, odrobaczony i posiada aktualne szczepienie. Czeka na mądrych i kochających opiekunów. Najlepiej, gdyby zamieszkał w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

25 listopada 2016 r.

Domniemany brat bliźniak Popiego – Iggy – również wygrał los na loterii. Zabrany ze schroniska prosto do fantastycznego domu tymczasowego (Gosia i Wojtek – serdecznie dziękujemy!) bezbłędnie się w nim odnalazł i z dnia na dzień stał się psem domowym. Po kilku tygodniach poznał swoich nowych stałych opiekunów, którzy już po pierwszym spotkaniu nie mieli wątpliwości, że chcą go w swoim domu. Dziś Iggy ma kochający, stały dom i jest członkiem szczęśliwej rodziny.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Iggy’ego: https://goo.gl/photos/1eybJnwhVvg8U8bt5

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047