Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Jaśmina kotka do adopcji Poznań23 stycznia 2016 r. 

16 stycznia pod opiekę fundacji trafiły trzy słodkie maluchy: czarny to chłopczyk Jukon i dwie szaraczki to dziewczynki – Jawa i Jaśmina. Ich mama przybłąkała się latem na ogródek do rodziny, mieszkającej w Poznaniu przy Ławicy. Została wysterylizowana, a maluchy zostają z nami i szukają domu. Dzieciaki mają ok 3 miesiące, są zdrowe, po pierwszym odrobaczaniu. Kotka – mama znalazła u nich swój dom, my szukamy domków dla jej dzieci. Kto przygarnie kociaka? Szukamy domku stałego lub tymczasowego.

Możesz pomóc? Napisz do nas na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl Dowiedz się więcej o domu tymczasowm >>

17 lutego 2016 r. 

Mamy dobrą wiadomość. Jak tylko Jawa zdrowotnie dojdzie do siebie to za ok. 3 tygodnie będzie mogła dołączyć do wyadoptowanego swojego braciszka Jukona.

24 lutego 2016 r. 
Szukamy pilnie domu tymczasowego na parę dni, a dokładnie od 07.03 do 15.03 dla tej uroczej damy. Najlepiej, żeby był to dom z zaszczepionymi kotami lub bez. W połowie marca Jawa ma pojechać do stałego domu do swojego brata Jukona. Na razie musimy ją ulokować w bezpiecznym miejscu na tę parę dni zanim będzie mogła do niego dołączyć. Może przygarnie ją jakaś dobra dusza przez ten czas?

15 marca 2016 r. 

Po dość długim oczekiwaniu Jawa w końcu dołączyła do swojego brata Jukona. Szybko zaczęli razem się bawić. Cieszymy się, że dzieciaki znaleźli wspólny dom.

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404