Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kama, suczka do adopcji25 czerwca 2016 r. 

Kama to około roczna, śliczna, nieduża sunia. Jest łagodna i radosna, jednak warunki panujące w przytulisku powodują u niej duży stres, dlatego mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie się rodzina, która odmieni jej los. Ta delikatna dziewczynka potrzebuje dużo wsparcia ze strony człowieka. Kama po sterylizacji spędziła ponad tydzień w gabinecie weterynaryjnym, gdzie dała się poznać z jak najlepszej strony – była grzeczna, nie niszczyła, nie hałasowała, zachowywała czystość. Kama szybko i chętnie się uczy. Na spacerach jest grzeczna, jednak wciąż uczy się chodzenia na smyczy. Kama została odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana oraz wysterylizowana.

Kama znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

 

28 sierpnia 2016 r.

Kama w domu tymczasowym Kama zamieszkała w domu tymczasowym, gdzie czeka na rodzinę która ją pokocha. Jest bardzo grzeczna, nie hałasuje, uczy się zostawania samej w domu. Na spacerach jest grzeczna, ładnie chodzi na smyczy, spuszczona ze smyczy trzyma się blisko opiekuna i reaguje na przywołanie. Bardzo dobrze komunikuje się z innymi psami. Obecnie mieszka z dwoma psiakami, z którymi wspaniale się dogaduje. Najlepiej, gdyby w nowym domu zamieszkała z innym, miłym psem lub psami. Kama jest odważna i dobrze radzi sobie w mieście. Nie można się nie zakochać w tej delikatnej suni.

29 października 2016 r.

Kama zmieniła nie tylko otoczenie, ale nawet imię. Dziś jako Nana prowadzi szczęśliwe życie u boku zakochanych w niej właścicieli i czworonożnego przystojniaka, który również spogląda na nią życzliwym wzrokiem. Wszystkiego dobrego na nowej drodze!

Zobacz więcej zdjęć: https://goo.gl/photos/HPhTqkfHZS3BB9JD9

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047