Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kier, pies do adopcji Poznań, DopiewoKwiecień 2015

Kier jest młodym ok 2 letnim psem przypominającym z wyglądu setera irlandzkiego, chociaż wielkością jest bardziej zbliżony do spaniela.Jak na młodego psa przystało, jest bardzo energiczny i chętny do ruchu na świeżym powietrzu, najlepiej w towarzystwie innych psów, z którymi bardzo dobrze się dogaduje. Kontakty z ludźmi są dla Kiera większym wyzwaniem. Zaznał w swoim życiu dużo krzywdy, przez co dzisiaj jest psem bardzo nieufnym w stosunku do obcych, zwłaszcza mężczyzn. Nie toleruje zapachu alkoholu i osób nietrzeźwych. Kier potrzebuje czasu,aby otworzyć się przy ludziach, nie można robić z nim niczego na siłę,zmuszać do kontaktu, przytrzymywać. Gdy jednak da się mu szansę,pokazuje swoją prawdziwą naturę psa miłego, kontaktowego, spragnionego bliskości i wsparcia. Ze względu na swoją naturę, Kier nie powinien mieszkać w domu z dziećmi, a z osobami dorosłymi, doświadczonymi w kontakcie z psami po przejściach. Kier nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, ma aktualne szczepienia i jest regularnie odrobaczany i zabezpieczany przeciwko pasożytom zewnętrznym, został również wykastrowany.

Lipiec 2015

Kier kocha lato! W słońcu jego piękna sierść lśni, a on sam promieniuje blaskiem i dzieli się radością życia ze światem. Czekamy na kogoś z kim Kier będzie mógł się dzielić.Listopad 2015W zdrowym ciele zdrowy duch. Jesienne chłody nie powstrzymują Kiera przed figlami na świeżym powietrzu. Chłopak świetnie dogaduje się z innymi psami, z którymi spędza czas na hotelowym wybiegu. Trzymamy kciuki, aby na Kiera trafił w końcu przeznaczony mu człowiek.

Luty 2016

Kier wciąż czeka na stały dom. Może nowy rok przyniesie zmiany w jego życiu i nasz rudasek dostanie od losu nową rodzinę i dom, a w nim ciepło i bezpieczeństwo? Mocno w to wierzymy.

Marzec 2016

Wiosna dodaje wszystkim optymizmu i sił. Psom również, a wśród nich Kierowi, który niezmiennie dzielnie znosi swój los i cierpliwie czekana ludzi, którzy przygarną go pod swój dach. Czekamy razem z nim.

Maj 2016

Spacer po łąkach to zawsze duża przyjemność dla każdego psa. Kier nie jest wyjątkiem, bardzo lubi zwiedzać okolicę, węszyć, słuchać i patrzeć na świat. Gdyby tylko miał do tego swoich ludzi, na których mógłby polegać i którzy zawsze przy nim będą…

6 sierpnia 2016

Kier cały czas czeka. Czeka na ludzi, którzy odnajdą go w tłumie bezdomnych psów ogłaszanych w internecie. Ten młodziutki przystojniak nie traci nadziei i nie daje po sobie poznać, jak bardzo chciałby zostać zauważonym i pokochanym. Robi dobrą minę do złej gry, ale nie mamy wątpliwości, że znajdzie go ktoś, przed kim Kier będzie mógł otworzyć swoje serce.

5 grudnia 2016 r.

Kier w jesiennej odsłonie jest tak samo piękny jak w każdej innej 🙂 jak zawsze uśmiechnięty i zadowolony z życia poleca się do adopcji 🙂

17 grudnia 2016 r.

Nasz przystojniaczek doczekał się swojego własnego domu! Dziwimy się, źe trwało to tak długo, ale widocznie tak właśnie miało być. Kier doszedł do wniosku, że nasz klimat mu nie służy i po wyrobieniu stosownych dokumentów został wyspiarzem. Nie wiemy, czy już zgłębił tajniki języka Szekspira, ale wiemy, że trafił do wspaniałego i troskliwego domu, w którym szybko zapomni o swojej przeszłości, odetchnie pełną piersią i ruszy przed siebie, już nie samotnie.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Kier >>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 694 731 858