Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Kiwi, kotka do adopcji15 maja 2016

W kociarni mamy dziś pierwszy niespodziewany poród. Łatka, kotka z Dopiewa złapana w końcu w sobotę (14 maja) miała umówiony zabieg sterylizacji w poniedziałek… po udanej naszej łapance na osiedlu Postań Narodowych wolontariuszki wróciły do kociarni i okazało się, że kotka dziś się okociła. Na świat przyszły 4 kociaki, w tym jeden niestety nie przeżył. Mamy obecnie dwie karmiące matki. Tego jeszcze u nas nie było. Oby nam maluchy zdrowo rosły.

11 sierpnia 2016 r.

Miętka (trikolor), Wafel (szaro-biały), Kiwi (czarna) i Torpedka (czarno-biała) bardzo chciałyby mieć swój dom! Na razie wystarczy im dom tymczasowy, choć marzą już o stałym. Pięknie prosimy o ciepły kąt dla nich. To jedyny miot, który nie uległ zarażeniu panleukopenią w naszej kociarni, lecz my nadal trzęsiemy się nad ich losem i z obawy o możliwość zarażenia nie wypuszczamy z klatki. Dzieciaki się męczą bo są już za duże, chciałyby biegać i dokazywać i miziać się z ludźmi. Pokochaj kotka.

15 września 2016 r. 

Kiwi

Kiwi opuściła dziś progi swojego domu tymczasowego i pojechała do stałego domu. To był dobry tydzień dla naszych podopiecznych. Erni i Ogonek zostali w swoich domach tymczasowych na stałe, a Kiwi znalazła swojego człowieka do miziania.

[nggallery id=1496]
Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404