Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Komo, pies do adopcji Poznań, Dopiewo, owczarek10 kwietnia 2016 r. 

Komo to przepiękny ok. 5-letni pies w typie owczarka niemieckiego długowłosego. Pod naszą opiekę trafił bardzo zaniedbany, pod warstwą brudu i skołtunionej sierści kryje się jednak cudowny i mądry pies. Obecnie jest psem bardzo chętnym do kontaktu, który uwielbia spędzać czas z człowiekiem. Komo reaguje na przywołanie, bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie przeszkadzają mu zabiegi pielęgnacyjnie. To wspaniały, miły pies, który zasługuje na kochający dom. Ze względu na jego wiek i pokłady energii, szukamy dla niego ludzi aktywnych fizycznie, którzy chętnie będą spędzali czas z Komo na spacerach w lesie lub łąkach. Komo może zamieszkać w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Nie zostanie wydany do życia na zewnątrz, do budy, kojca czy na łańcuch.

25 maja 2016

Do grona szczęśliwców dołączył Komo – fantastyczny owczarek niemiecki o spokojnym usposobieniu i mądrych oczach. Komo był u nas krótko, nie stwarzał żadnych problemów i będziemy za nim tęsknić. Cieszymy się jednak, że nie musi już tkwić w schroniskowym boksie i może swobodnie korzystać z życia u boku swojej nowej rodziny.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Komo:

https://goo.gl/photos/bZ4xN6TR26Uq5S4s6

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726