Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kruczi mały czarny pies do adopcji Poznań24 stycznia 2016 r.

Kruczi to śliczny, mały piesek w typie terriera, o urodzie szczeniaka. Jego wiek został oceniony na około 3 lata. Trafił do przytuliska, gdzie w związku z mrozem dostał zapalenia pęcherza. Został zabrany do gabinetu, a stamtąd do domu tymczasowego. Na szczęście jego problemy zdrowotne przechodzą już do historii, a w jego życiu potrzebna jest stabilizacja i dużo miłości, której się domaga. W domu tymczasowym Kruczi każdego dnia nabiera coraz więcej zaufania do ludzi. Kruczi jest psem bezproblemowym, w domu zachowuje czystość, nie wskakuje na meble, nie prosi o jedzenie ani nie absorbuje całej uwagi – w ciągu dnia grzecznie leży albo drepcze za opiekunem i przygląda się z zaciekawieniem wykonywanym przez niego czynnościom. Bardzo szybko się uczy i dobrze odczytuje mowę ciała. Nie ma problemu z zostawaniem samemu w domu – niczego nie niszczy oraz zachowuje czystość. Grzecznie czeka na spacery, które wywołują u niego niesamowitą radość. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy. Jego stosunek do mijanych psów jest pozytywny lub neutralny. W pierwszym kontakcie z obcymi osobami Kruczi jest odrobinę nieśmiały – należy dać mu chwilkę, aby przekonał się, że nic mu nie grozi. Dla Krucziego szukamy spokojnych opiekunów, którzy gotowi będą poświęcić czas i energię na zbudowanie poprawnej relacji z tym ślicznym psiakiem. Kruczi powinien trafić do domu bez dzieci, nie zostanie wydany do życia na dworze. Psiak został odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym oraz wykastrowany.

2 marca 2016 r. 

Kruczi dzisiaj opuścił swój dom tymczasowy i pojechał rozpocząć nowe życie do domu stałym. Zawrócił w głowie parze młodych ludzi, którzy zrozumieli, że żyć bez niego nie chcą dłużej 🙂 Dziękujemy zatem Lydii za wytrwałość i uczucie włożone w opiekę na naszym kudłatym Kruczim. Wasz wspólny odcinek jego życiowej ścieżki bywał kręty i wyboisty, ale daliście radę!

04-03-2016 Kruczki w stałym domu

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Krucziego:
https://goo.gl/photos/QoN7JbWhfuw5k4Lw5

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726