Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Lula, suczka do adopcji Poznań11 kwietnia 2016 r. 

Lula to maleńka 5 kg prześliczna sunia. Pod naszą opiekę trafiła zaniedbana i przestraszona. Z każdą wizytą wolontariuszy Lula coraz bardziej się otwiera i nabiera zaufania. Warunki schroniskowe nie są dla niej odpowiednie. Ta malutka dziewczynka szuka poczucia bezpieczeństwa u człowieka. Jest uroczą kruszynką, która potrzebuje dużo miłości i ciepła. Lula jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy i bardzo lubi przytulanie. Szukamy dla niej domu tymczasowego lub stałego w spokojnej, cichej okolicy. Lula czeka na kochających ludzi, którzy otoczą ją troską i miłością i nigdy jej nie skrzywdzą. Lula ma około 2 lat, została odrobaczona, za chwilę będzie zaszczepiona, a przed adopcją zostanie wysterylizowana. Lula znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

23 kwietnia 2016 r.

Po króciutkim pobycie w przytulisku malutka Lula już nie musi o nic się martwić. Nowa rodzina, wygodne posłanie, pełna micha i stała opieka do końca jej psich dni. Trzymamy kciuki za Lulę, aby żyła długo i szczęśliwie, a nowym opiekunom gratulujemy dobrego wyboru 🙂

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047