Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Malaga, kotka do adopcji, Poznań20 czerwca 2016

Malaga to kociątko znalezione 19 maja pod maską auta. Właściciel auta zaalarmowany głośnym piszczeniem musiał poprosić mechanika o wydobycie jej, ponieważ zaklinowała się tak, że nie dało się jej wyciągnąć bez profesjonalnego sprzętu.

Pięciodniowy osesek musiał zostać tam przyniesiony przez matkę. Nie wiemy czemu  go nie zabrała – być może maleństwo wpełzło w taką szczelinę, skąd matka nie potrafiła go wyjąć.
Szczęśliwie mała została ocalona. Odkarmiliśmy ją mleczkiem zastępczym z butelki i teraz, po miesiącu biega już na całego i sama wcina jedzonko dla kociąt.
Malaga jest wulkanem energii i uroczym urwisem, który uwielbia skakać, biegać i dokazywać na całego. Często zasadza się na ludzi za drzwiami i wyskakuje żeby ich napaść, co czyni z pełną wdzięku niezdarnością 🙂 Z tego powodu w domu  tymczasowym dostała drugie imię Celina, bo Malaga jest na razie zbyt wytworne dla tego gamonia. Kiedy się zmęczy lub naje, wtula się w człowieka i uruchamia głośne mruczando.
Malaga, dla znajomych Celina, szuka swojego domu i kochających opiekunów.
18 sierpnia 2016
Malaga (zwana Celiną) zamieszkała w stałym domu. Miała być z naszym byłym podopiecznym Pazurkiem, ale niestety niespodziewanie jego stan zdrowotny się pogorszył i odszedł za tęczowy most. Mimo badań, niestety nie została poznana przyczyna tak szybkiego nagłego pogorszenia zdrowia.  Przyszły stały dom, mimo tragicznego wydarzenia, pozostał jednak przy adopcji Celinki i dodatkowo adoptowali kocurka z Ratujmy koty z Półwiejskiej.
Po przyjściu do nowego domu na początku jej się biednej nóżki trzęsły ze stresu, ale póżniej już szybko zaczęła zwiedzać i osyczała biednego Gonzo 😉 ale po 20 minutach już zaczynali się docierać. Myślimy, że noc będzie szalona, ale jesteśmy pewni, że będzie wszystko dobrze :D.


Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404