Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Maniek pies do adopcji Poznań

10 listopad 2015 r. 

Życie Maniusia wywróciło się do góry nogami… Poznaliśmy go w bardzo przykrych okolicznościach: został wyłowiony ze stawu przez strażników gminnych, cudem nie utonął. Wychłodzony i wycieńczony trafił do przytuliska. Jego ogólny stan nie pozostawiał żadnych wątpliwości, ten mały seniorek sporo przeszedł w swoim życiu. Lekki paraliż połowy pyszczka wskazywał na przebyty w przeszłości uraz lub wylew. Chude ciałko z chorobą skórną widoczną gołym okiem, a do tego bardzo duży polip w uchu, dochodzący do błony bębenkowej i sprawiający Mańkowi ogromny ból. Piesek został przewieziony do kliniki weterynaryjnej, gdzie przeszedł operację usunięcia polipa. Badania wykazały, że Maniek dodatkowo cierpi z powodu przepukliny i wnętrostwa. Gdy tylko doszedł do siebie po operacji ucha, został poddany korekcie przepukliny i usunięto mu z pachwiny jądro, jak się okazało zmienione nowotworowo. Szczęśliwie, nowotwór nie okazał się złośliwy. Obecnie Maniek dochodzi do siebie po przebytych operacjach w hotelu dla zwierząt. Jest miłym, kontaktowym psiakiem, grzecznie jeździ samochodem i spaceruje na smyczy. W ostatnich dniach uśmiechnęło się do niego szczęście. Pani Agnieszka Mesojed zaoferowała stałą miesięczną wpłatę w wysokości 500 zł na pokrycie kosztów utrzymania Mańka do czasu znalezienia dla niego domu stałego. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce, która nie po raz pierwszy okazuje wielkie serce naszym podopiecznym!

5 styczeń 2016 r. 

05-01-2016 Maniek na spacerze

Nasz Maniuś to już zupełnie inny psiak! Byliśmy u niego w odwiedzinach, całkowicie doszedł do siebie po przykrych przeżyciach. Jest radosny, uśmiechnięty, chętnie się przytula i rozdaje buziaki. Zamieszkał w pokoiku ze swoją koleżanką Lassie, z którą bardzo ładnie się dogaduje. Maniuś wciąż czeka na dom stały, który go pokocha i wynagrodzi zaznane cierpienie.

23 luty 2016 r. 

Maniek mały pies do adopcji Poznań

Jest mały, ale niewielkie wymiary nadrabia ogromną pewnością siebie. Maniek to malutki piesek o naturze indywidualisty, który jednak lubi spędzać czas z człowiekiem. Niesie ze sobą spory bagaż doświadczeń, ale na pewno chętnie zrzuci go ze swoich barków i pozwoli się pokochać mądrą, dojrzałą i wyrozumiałą miłością.

24 kwietnia 2016 r.

Malutki Maniuś w dalszym ciągu czeka na odmianę swojego losu

Malutki Maniuś w dalszym ciągu czeka na odmianę swojego losu. W hotelu zachowuje się grzecznie, zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych psów. Jak każdy pies uwielbia spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Pomimo kilku wiosen na karku nie jest typem kanapowca i będzie świetnym towarzyszem pieszych wędrówek za miastem. Mamy nadzieję, że niedługo znajdzie się ktoś, kto będzie zabierał Mańka na wycieczki, które tak bardzo lubi.

18 lipca 2016

Tragiczne zajścia z jesieni ubiegłego roku są już tylko mglistym wspomnieniem, a Maniek rozpoczął nowy etap swojego życia w gronie dobrych ludzi, którzy otworzyli przed nim swoje serca. Bardzo się cieszymy i mocno trzymamy kciuki za Maniusia, żeby wiódł teraz długie i spokojne życie.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Maniusia:

https://goo.gl/photos/gxhwy61jf5AoNdbr6

Kontakt w sprawie adopcji: 501 173 726

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726