Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Melba, suczka do adopcji, Poznań, Dopiewo6 listopada 2016 r.

Melba tri-kolorka, córka jamniczki miniaturki i łaciatego przystojniaka – pragnie być pokochana przez Ciebie na zawsze. Jest puchata i rozkoszna, w naturze jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach! Ma dopiero 2 miesiące. Posiada książeczkę zdrowia i jest w trakcie odpowiednich dla Jej wieku szczepień, itd. Zdrowa, przy apetycie. Zgłębia tajniki utrzymywania czystości w mieszkaniu i już prawie się nauczyła. Uwielbia zabawę.

Melba z Mią – zostały odebrane przez Fundację „Głosem Zwierząt” nieodpowiedzialnym ludziom. Ich mama Tosia pozostanie u nich, jednak pod baczną kuratelą p. Violi, która bohatersko dzień za dniem monitoruje większość zwierząt na tym po-pegeerwoskim osiedlu. Obie sunie wychowywane są przy zastosowaniu klatki kennelowej, pomocnej w układaniu psów, gdy zależy nam na ocaleniu mebli i bezpieczeństwie maluchów, kiedy wychodzimy z domu. Melba będzie cudowną towarzyszką spacerów, jak i wylegiwania się na kanapie.

To mały, wierny pies!

20 listopada 2016 r. 

Melba, szczeniaczka do adopcji, po wczorajszym spotkaniu w King Crossie ma już stały dom.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 730 731 126