Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Mia, suczka do adopcji, Poznań6 listopada 2016 r.

Mia – „prawie” jamniczka miniaturka, niecierpliwie rozgląda się za domkiem. Jest słodka i inteligentna. Na świecie zaledwie od 2 miesięcy. Posiada książeczkę zdrowia i jest w trakcie odpowiednich dla Jej wieku szczepień, itd. Zdrowa, przy apetycie.

Zgłębia tajniki utrzymywania czystości w mieszkaniu i już prawie się nauczyła. Uwielbia zabawę, jest zwinna jak wydra! Jej mama to jamniczka miniaturka bez rodowodu, tatuś?! – pobiegł w siną dal… Widziano, że był malutki.

Mia razem z siostrzyczką Melbą – zostały odebrane przez Fundację „Głosem Zwierząt” w trybie interwencji – nieodpowiedzialnym ludziom. Ich mama jamniczka Tosia pozostanie u nich, jednak pod baczną kuratelą p. Violi, która bohatersko dzień za dniem monitoruje większość zwierząt na tym po-pegeerwoskim osiedlu. Tosia będzie też poddana sterylizacji, aby rodziły się tylko chciane szczenięta.

Obie sunie wychowywane są przy zastosowaniu klatki kennelowej, pomocnej w układaniu psów, gdy zależy nam na ocaleniu mebli i bezpieczeństwie maluchów, kiedy wychodzimy z domu. Zaproś Mię do domu i serca.

To cudowny pies!!!

13 listopada 2016 r. 

Mia nie musiała długo czekać na dom. Dziś została adoptowana :).

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 730 731 126