Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Mona, suczka do adopcji, Poznań25 czerwca 2016 r. 

Mona to malutka około roczna suczka. Na początku nieśmiała, ale wystarczy chwila, żeby przekonała się, że nic jej nie grozi ze strony człowieka. Jak trafiła pod naszą opiekę, nie wiedziała co to smycz czy obroża, jednak bardzo szybko się uczy. Na spacerach jest grzeczna, reaguje na wołanie i uwielbia tulić się do opiekunów, u których szuka poczucia bezpieczeństwa. Mona jest zaciekawiona tym, co się wokół niej dzieje. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem przyszłych właścicieli, którzy okażą jej uczucie. Jest łagodna i kochana. Mona źle znosi warunki w przytulisku – hałas i szczekanie innych psów sprawiają, że bardzo się boi. Pilnie szukamy dla niej kochających opiekunów, którzy mieszkają w spokojnej okolicy. Mona nie wykazuje dolegliwości zdrowotnych, została odrobaczona, zaszczepiona oraz zachipowana.

Mona znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

21 września 2016 r.

Filigranowa Mona mieszka już w domu, otoczona troską i miłością, jakiej bardzo potrzebowała. Los zesłał jej kochających opiekunów, którzy szeroko otworzyli przed nią swoje serca.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047