Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Mundi, pies do adopcji Poznań31 maja 2016 r.

Mundi jest kilkuletnim psem w typie owczarka niemieckiego. Mundi jest miły dla ludzi i bardzo spokojny w kontakcie z innymi psami. Grzecznie chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie, dotychczas jawi się jako psi ideał. Początkowo był trochę niepewny podczas bliskiego kontaktu, ale nabrał już dużo pewności siebie i zaczyna czerpać przyjemność ze wspólnego spędzania czasu z człowiekiem. Należy jednak obchodzić się z nim delikatnie, nie przekraczać jego granic, aby mógł w dalszym ciągu budować zaufanie do ludzi. Szukamy dla Mundiego domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mógł chodzić na wartościowe spacery, pozwalające mu zaspokoić naturalne potrzeby. Mundi nie przejawia żadnych dolegliwości zdrowotnych, został odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym, posiada aktualne szczepienie. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

Mundi znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna. Mundi niezostanie wydany do kojca ani na łańcuch.

1 sierpnia 2016

Mundi czeka na dom

Nasz kochany Mundi cały czas wyczekuje w przytulisku kogoś, kto podaruje mu część swojego świata i przygarnie pod swój dach. Mundi jest bardzo miłym, towarzyskim i grzecznym psem, który ładnie chodzi na smyczy i uwielbia spokojne spacery po lesie. Cały czas myślimy o Mundim i wierzymy, że niedługo pojawi się ktoś, kto go pokocha.

26 sierpnia 2016 r.

Mundi w domu tymczasowym

Na całe szczęście Mundi został zauważony i zamieszkał w domu tymczasowym. Tak jak przewidywaliśmy okazał się idealnym towarzyszem. W domu tymczasowym nie stwarza żadnych problemów, zachowuje czystość, nie niszczy, jest bardzo grzeczny. Dodatkowo spokojnie znosi czesanie i uwielbia pływać. Mundiemu do pełni szczęścia brakuje domu stałego, na który cierpliwie czeka.

1 grudnia 2016 r.

W nowym domu zamieszkał Mundi. Wprowadził się do licznej, wielogatunkowej rodziny, za współlokatorów zwierzęcych ma teraz dorosłą suczkę i dwa koty. Aklimatyzacja przebiega pomyślnie, każdy dzień przynosi coś nowego i pozytywnego. Dziękujemy za kolejną adopcję z naszej fundacji i mocno trzymamy kciuki!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726