Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Niko4 lipca 2016

Niko to 3-miesięczny szczeniaczek, który zdążył już zaznać w życiu bólu i bezdomności. Do przytuliska trafił z wyraźnymi śladami po pogryzieniu przez psa. Pogryzienie spowodowało powstanie przepukliny w pachwinie oraz przesunięcie pęcherza moczowego, co powodowało bardzo silny ból. Niko został zoperowany i obecnie bardzo szybko dochodzi do siebie po tych przeżyciach w troskliwym domu tymczasowym. Niko jest bardzo wesołym i uroczym psiakiem. Uwielbia zabawy, przytulanie, spacery. Jest mądry i bardzo szybko się uczy. Umie chodzić na smyczy, grzecznie jeździ samochodem, w domu bardzo rzadko zdarza mu się nabrudzić. Bardzo chętnie poznaje inne psy, jest ciekawy otoczenia. Szukamy dla tego cudownego malucha odpowiedzialnych właścicieli, którzy będą poświęcać mu czas i dbać o niego do końca jego życia. Niko jest małym pieskiem, który najprawdopodobniej osiągnie wagę do 10-12 kg jak dorośnie.

Niko znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

22 lipca 2016

Niko od dzisiaj mieszka w nowym domu. Nowi właściciele pokochali go od pierwszego wejrzenia. Bardzo dziękujemy za jego adopcję!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047