Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Ogonek, kotek bez ogonka do adopcji

29 czerwca 2016

Przedwczoraj Straż Gminna przywiozła nam kolejnego kota 🙁 Już nie dajemy rady.

Kocurek jest zagłodzony, waży 1,8 kg, a jest dorosłym kotem, który powinien ważyć minimum dwa razy tyle. Ma zanik mięśni. Gdy próbuje wstać przewraca się.
Dodatkowo ma ucięty i w połowie oskalpowany ogon.

Kotek jest bardzo kochany, je chętnie, mizia się i zagaduje gdy tylko widzi człowieka.
Póki co mieszka w klatce w gabinecie weterynaryjnym, gdzie jest pomalutku odkarmiany i nawadniany.
Za kilka dni zobaczymy co dalej, ogonek najpewniej będzie trzeba operować, ale póki co, kotek jest zbyt słaby na operację.

Od dziś nie przyjmujemy już nowych kotków do odwołania. Bardzo nam przykro 🙁 Mamy pod opieką zbyt wiele chorych zwierząt. Nie jesteśmy w stanie wziąć więcej, a telefon ciągle dzwoni…

15 sierpnia 2016

Ogonek nie ma dobrych zdjęć. Nie da się go sfotografować, gdyż nie chce pozować. Jedyne co Ogonek chce w życiu robić, to się tulić ! Kotek jest młodziutki, nie ma ogonka (nie wiemy jak go stracił), ale to mu w niczym nie przeszkadza. Jego jedynym problemem w życiu jest przeraźliwa samotność. W naszej kociarni jest sam w małym pokoiku, a wolontariusze nie mogą poświęcić Ogonkowi tyle czasu ile potrzebuje. Mają kilka naście innych samotnych kotów do opieki.

Bardzo pilnie szukamy dla Ogonka domu tymczasowego i/lub stałego. Kocio bardzo potrzebuje swojego miejsca na ziemi. W zamian za przygarnięcie obiecuje wskakiwać na kolana, grzać, wtulać się i rozdawać buziaki 

13 września 2016

Pamiętacie Ogonka? Ziomuś (z domu Ogonek) został adoptowany przez swój dom tymczasowy :). Okazuje się, że ma charakterek i jednak wie do czego ma pazurki. Jak mu robale trochę odpuściły to wstąpił w niego mały, ciekawski diabełek. Wszystko musi sprawdzić i wszędzie zajrzeć. Dom tymczasowy mówi, że być może ta ciekawość przyczyniła się do utraty ogonka.

Ziomuś pozdrawia ze swojej kanapy!


Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404