Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Onyks, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo6 listopada 2016 r.

Onyks to przeuroczy, niewielki kudłatek, w którym wszyscy bez wyjątku się zakochują. Jest niezwykle miły, spragniony miłości i uwagi ze strony człowieka. Trafił do nas bardzo zaniedbany – chudziutki, z bardzo zabiedzoną i skołtunioną sierścią. Onyks przed adopcją zostanie zabrany do fryzjera, jednak po kąpieli i strzyżeniu musi pojechać prosto do kochającego domu, nie wyobrażamy sobie odwieźć go do zimnego, betonowego boksu. W przytulisku bardzo dzielnie sobie radzi – jest spokojny w boksie, grzecznie czeka na wyjście na spacer, na którym idealnie się zachowuje. Reaguje na przywołanie, grzecznie idzie na smyczy, upewnia się czy opiekun idzie za nim. Onyks jest bardzo miły dla innych psów, potrafi się z nimi komunikować, nie odpowiada na zaczepki. Bez przeszkód może zamieszkać z innym miłym psem. Nie mamy możliwości sprawdzenia jego reakcji na koty, jednak biorąc pod uwagę jego ugodowy charakter, możliwe że zaakceptowałby kocie towarzystwo. To piesek bardzo radosny, chętnie podchodzi do głaskania i często się wtula szukając poczucia bezpieczeństwa. Pod długą grzywką skrywa piękne i mądre oczy, które z nadzieją patrzą na człowieka. Jego wiek został oceniony na ok. 4 lata, jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Szukamy dla tego ślicznego kudłatka kochającego domu, w którym zostanie otoczony troską i uczuciem.

Onyks znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

26 listopada 2016 r.

Gdy trafił do przytuliska, Onyks wyglądał jak przysłowiowe siedem nieszczęść. Mały, wychudzony, brudny, przerażony, z niezliczonymi kołtunami. Zajęło mu trochę czasu, aby przekonać się do ludzi, ale z każdym kontaktem było lepiej. Na spacerach dał się poznać jako miły, zrównoważony pies, świetnie dogadujący się z innymi zwierzętami. Dziś, w towarzystwie drugiego psa, mieszka w pięknej, leśnej okolicy i wiedzie nowe, szczęśliwe życie.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047