Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Popi, pies do adopcji, Poznań30 października 2016 r.

Popi to pies, obok którego nie mogliśmy przejść obojętnie. Poznaliśmy go w schronisku, gdzie od razu przykuł naszą uwagę. Popi był psem zniszczonym fizycznie, ale też psychicznie – wpadł w stereotypię, która objawiała się tym, że godzinami skakał. Czasami skakał z miską lub garnkiem w pysku. Popi był wychudzony, zaniedbany, z ranami na pyszczku. Dla tak wrażliwego psa każdy dzień w schronisku był zbyt dużym obciążeniem, zupełnie nie radził sobie w panujących tam warunkach. Udało znaleźć się dla niego dom tymczasowy, dzięki któremu mogliśmy wyciągnąć go ze schroniska. W domu Popi dał się poznać z jak najlepszej strony. Okazał się cudownym towarzyszem, zamieszkał w domu z psem i dwoma kotami, z którymi dogadał się od pierwszego dnia. Szybko nauczył się czystości i zostawania samemu. Domowe ciepło, regularne jedzenie, kontakt z człowiekiem bardzo szybko postawiły go na nogi. Popi miał wykonane bardzo szerokie badania krwi, które na szczęście wyszły idealnie. Popi to pies bardzo spragniony miłości i uwagi. Na szczęście nie musiał długo czekać. Znaleźliśmy dla niego cudowną rodzinę, która zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia! Ogromnie dziękujemy Gosi, która w ciemno zgodziła się przyjąć go pod swój dach, dzięki czemu dostał szansę na normalne życie. Dziękujemy też jego nowej rodzinie, która go pokochała i już nie wyobraża sobie życia bez niego.

Popi, mimo że był krótko pod naszą opieką, jest psem który zawsze będzie miał miejsce w naszych sercach. Cudowny, delikatny piesek, dla którego dom tymczasowy oznaczał uratowanie życia.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047