Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Popi, pies do adopcji, Poznań30 października 2016 r.

Popi to pies, obok którego nie mogliśmy przejść obojętnie. Poznaliśmy go w schronisku, gdzie od razu przykuł naszą uwagę. Popi był psem zniszczonym fizycznie, ale też psychicznie – wpadł w stereotypię, która objawiała się tym, że godzinami skakał. Czasami skakał z miską lub garnkiem w pysku. Popi był wychudzony, zaniedbany, z ranami na pyszczku. Dla tak wrażliwego psa każdy dzień w schronisku był zbyt dużym obciążeniem, zupełnie nie radził sobie w panujących tam warunkach. Udało znaleźć się dla niego dom tymczasowy, dzięki któremu mogliśmy wyciągnąć go ze schroniska. W domu Popi dał się poznać z jak najlepszej strony. Okazał się cudownym towarzyszem, zamieszkał w domu z psem i dwoma kotami, z którymi dogadał się od pierwszego dnia. Szybko nauczył się czystości i zostawania samemu. Domowe ciepło, regularne jedzenie, kontakt z człowiekiem bardzo szybko postawiły go na nogi. Popi miał wykonane bardzo szerokie badania krwi, które na szczęście wyszły idealnie. Popi to pies bardzo spragniony miłości i uwagi. Na szczęście nie musiał długo czekać. Znaleźliśmy dla niego cudowną rodzinę, która zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia! Ogromnie dziękujemy Gosi, która w ciemno zgodziła się przyjąć go pod swój dach, dzięki czemu dostał szansę na normalne życie. Dziękujemy też jego nowej rodzinie, która go pokochała i już nie wyobraża sobie życia bez niego.

Popi, mimo że był krótko pod naszą opieką, jest psem który zawsze będzie miał miejsce w naszych sercach. Cudowny, delikatny piesek, dla którego dom tymczasowy oznaczał uratowanie życia.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047