Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rika suczka do adopcji Poznań30 grudzień 2015 r.

Rika jest młodą, 2-3 letnią suczką w typie jamnika szorstkowłosego. Jest energiczna, kontaktowa, przyjacielska i zawsze chętna na głaskanie. Uwielbia spacery w lesie, lubi bawić się z człowiekiem, cechuje się pozytywnym stosunkiem do innych psów. Ładnie chodzi na smyczy, jest zorientowana na przewodnika, dobrze reaguje na komendy głosowe. Jest psinką, która szybko się zadomowi i będzie wspaniałą towarzyszką zarówno spacerów za miastem, jak i relaksu na kanapie. Rika nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, jest odrobaczona, zaszczepiona, została również wysterylizowana. Suczka znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Rika nie zostanie wydana do życia na łańcuchu lub w kojcu.

10 września 2016 r.
Rika nie ma już na głowie zmartwień związanych z bezdomnością. Została adoptowana i mieszka już ze swoją nową rodziną, do której wniosła wiele radości i pozytywnej energii.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Riki:

https://goo.gl/photos/5zGu9iSAwg9jPyf36

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047