Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Roni, pies do adopcji, Poznań 7 sierpnia 2016 r.

Roni to młodziutki, niespełna roczny pies w typie terierka. To bardzo uroczy i wesoły maluch. Początkowo jest odrobinę nieufny w stosunku do obcych, jednak bardzo szybko się otwiera i szuka kontaktu z człowiekiem. Lubi to, co młode psy zwykle lubią: zabawę, spacery, głaskanie, na zmianę z zabawą, spacerem i głaskaniem 🙂 Roni szybko uczy się chodzenia na smyczy, z każdym spacerem czyni spore postępy. Dzielnie znosi przytuliskową rzeczywistość, zachowuje spokój, nie szczeka nadmiernie, nie ulega niezdrowej ekscytacji, bardzo dobrze sobie radzi w tym nieprzyjaznym środowisku. Roni jest bardzo miły dla innych psów. Szukamy dla tego kochanego psiaka dobrego domu, w którym zostanie otoczony właściwego opieką. Roni jest zdrowy, został odrobaczony oraz posiada aktualne szczepienia.

9 października 2016 r.

Najspokojniejszy wśród psów z przytuliska, mały, rudy Roni opuścił zimny boks i zamienił go na mięciutką kanapę. Zasłużył na dobre życie, otoczony troską i ciepłem i w końcu je otrzymał. Wzór na kocu nie jest bez znaczenia, gdyż Roni został kocim współlokatorem i przełamuje obecnie międzygatunkowe lody, co idzie mu całkiem nieźle.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adrespaulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047