Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Salik duży pies do adopcji Poznań17 kwiecień 2014r.

Salik to kilkuletni golden z wielkim sercem i ogromnym entuzjazmem do życia. Ciasny boks ogranicza i doprowadza do frustracji młodego osobnika, który pragnie biegać po polach i lasach, poznawać świat i bawić się z innymi psami. Jest żywiołowym, ale jednocześnie grzecznym psem, który reaguje na sygnały wysyłane przez przewodnika, umie chodzić na smyczy, a spacer z nim to czysta przyjemność.
Salik jest otwarty na ludzi, nie boi się ich i podchodzi do nich z wielką radością i zaufaniem. Lubi być głaskany i drapany za uchem, ale nade wszystko uwielbia swobodę i ruch.
Szukamy dla Salika domu stałego lub tymczasowego, w którym zostanie obdarzony ciepłem i miłością oraz odpowiednią dawką ruchu.

18 sierpień 2014r.

Salik to kilkuletni golden z wielkim sercem i ogromnym entuzjazmem do życia. Ciasny boks ograniczał i doprowadzał do frustracji młodego osobnika, który pragnął biegać po polach i lasach, poznawać świat i bawić się z innymi psami.
Obecnie Salik przebywa w psim hotelu, gdzie pod okiem specjalisty uczy się posłuszeństwa i życia w grupie. Jest żywiołowym, ale jednocześnie grzecznym psem, który reaguje na sygnały wysyłane przez przewodnika, umie chodzić na smyczy, a spacer z nim to czysta przyjemność.
Salik jest otwarty na ludzi, nie boi się ich i podchodzi do nich z wielką radością i zaufaniem. Lubi być głaskany i drapany za uchem, ale nade wszystko uwielbia swobodę i ruch. Salik jest psem o silnym charakterze i takiego przewodnika musi mieć. Jego opiekunem powinna być osoba stanowcza, ale nie agresywna, konsekwentna i aktywna fizycznie (rower, bieganie).
Szukamy dla Salika domu stałego, w którym zostanie obdarzony ciepłem i miłością oraz odpowiednią dawką ruchu i możliwością spożytkowania ogromnych pokładów energii.

05 luty 2015r.

Opiekunka tymczasowa Salika postanowiła zaadoptować go na stałe.

16 grudzień 2015 r. 

Życie Salika niestety zatoczyło koło i ponownie szuka domu.

Salik jest kilkuletnim, kastrowanym samcem w typie golden retrievera. Jest psem żywiołowym, chętnym do długich spacerów, eksploracji terenu, kąpieli w rzece i wszelkich innych psich aktywności. Może mieszkać z innymi psami, z którymi poprawnie się dogaduje. Szukamy dla niego odpowiedzialnych, doświadczonych opiekunów, którzy będą umieli postępować z nim we właściwy sposób, ponieważ Salik nie jest psem, dla którego najwyższym priorytetem jest posłuszeństwo i wypełnianie woli człowieka. Nie nadaje się do życia w mieszkaniu i z dziećmi, szukamy dla niego domu z ogrodem, aby chłopak miał na co dzień sporo swobody. Salik, jak każdy pies, potrzebuje regularnych spacerów poza obszarem posesji, aby mógł zaspokoić swoje naturalne potrzeby, dlatego nie przekona nas stwierdzenie „jest duży ogród, pies będzie mógł się wybiegać”. Pies nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.

Salik znajduje się pod opieką Fundacji „Głosem Zwierząt”, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

31 grudzień 2015 r. 

Salik podczas spaceru

W święta byliśmy w odwiedzinach u Salika. Misiek bardzo ucieszył się z naszej wizyty 🙂 pogoda sprzyjała zabawie i wymizianiu naszego podopiecznego na wybiegu dla psów. Salik też bardzo ładnie pozował do zdjęć. Mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie się ktoś, kto go pokocha i będzie jego mądrym i konsekwentnym przewodnikiem.

23 luty 2016 r. 

Salik duży pies do adopcji Poznań

Skoro kobiety kochają łobuzów, a mężczyźni zołzy, to na pewno jest na świecie ktoś kto zechce i pokocha Salika 🙂 Dorosły, wymagający indywidualista, stojący w opozycji do stereotypowego obrazu goldena kochającego wszystkich i znoszącego wszystko. Salik na pewno nie jest psem dla każdego, ale nie jest też psem dla nikogo. Szukamy tego właściwego człowieka, a Salik grzecznie czeka.

24 kwietnia 2016 r. 

Salik czeka na swój dom, w którym otrzyma opiekę i ciepło

Czas płynie, a Salik czeka na swój dom, w którym otrzyma opiekę i ciepło, na jakie zasługuje od dawna. Czekamy na ludzi aktywnych, rozumiejących psie potrzeby i zachowania. Wierzymy, że w końcu trafi do nas ktoś, kto przygarnie Salika.

16 września 2016

Salik długo czekał na swoja prawdziwą rodzinę. Został adoptowany przez swoich opiekunów, gdzie przebywał na zasadach domu tymczasowego. Miłość z obu stron okazał się tak silna, że żadne nie wyobraża sobie życia bez siebie 
</p>
<div class=