Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Sami mały czarny pies do adopcji Poznań24 stycznia 2016 r. 

Sami to malutki, przeuroczy kudłatek o przepięknym uśmiechu i wielkim pragnieniu życia. To młodziutki piesek, około 2-letni. Rozpiera go energia, chciałby poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy, a wszystko to u boku swojego kochającego człowieka. Jest niewielkim, kilkukilogramowym pieskiem, który z przyjemnością zwinie się przy boku właściciela podczas wieczornego seansu filmowego, jak również ochoczo podąży na spacer, aby zaspokoić swoje psie potrzeby. Sami bardzo lubi ludzi, jest przyjaźnie nastawiony do innych psów. Chętnie i łatwo nawiązuje kontakty, podstawia się do głaskania i zaprasza do zabawy. Maluszek szuka poczucia bezpieczeństwa przytulając się do człowieka. Sami stracił w przeszłości ogon, ale w ogóle się tym dzisiaj nie przejmuje i we własnym oraz naszym przekonaniu jest pełnowartościowym psem, któremu brakuje jedynie stałego domu. Sami jest zdrowy, został odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Samiego: 

https://goo.gl/photos/pHsb4fkAuz2rLYuCA

Sami znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Sami nie zostanie wydany do życia na dworze, w kojcu, budzie, czy na łańcuchu.

14 luty 2016 r. 

Od wczoraj Sami jest w swoim nowym domu :). Zamieszkał w spokojnej okolicy z super ludźmi. Wczoraj trochę się stresował, ale dzisiaj jest już zdecydowanie lepiej :).

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047