Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Smerfetka, kotka do adopcji PoznańUrodzona: kwiecień 2015 r.
Zdrowie:  odrobaczona / wysterylizowana / zaszczepiona / testy FIV i FeLV ujemne

6 marzec 2016 r.
W gronie nowych podopiecznych witamy przecudnej urody kotkę Smerfetkę. Została zabrana z Osiedla Bajkowego razem z kotkiem Bulinkiem.

Koteczka ma ok. 11 miesięcy i jest słodkim miziakiem. Gdy się ją zaczyna głaskać po łebku, staje na dwóch tylnych łapkach jak surykatka i naprasza się o więcej czułości. Jest jedną z najbardziej miziastych kotek, z jakimi mieliśmy przyjemność przebywać. Przebywa obecnie w naszej kociarni i ciągle prosi się o kontakt. Chętnie się bawi i skutecznie utrudnia wypełnianie kocich kart, bo domaga się uwagi. Ma w sobie tyle energii, że aż ciężko zrobić jej zdjęcie. Najchętniej to bawiłaby się lub była ciągle głaskana. Smerfetka jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Komu idealnego kota?

1 kwietnia 2016 r. 

Smerfetka w stałym domu

To nie żart! Smerfetka pojechała dziś do stałego domu. Już wystawiła brzuszek do głaskania. Dziękujemy jej byłemu domowi tymczasowemu, który był dla niej bezpiecznym przystankiem do stałego domu. Cieszymy się, że wiewiórka przeżyła pobyt Smerfetki bez szwanku. Rośnij zdrowo w nowym domu!

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404