Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Smufi, pies do adopcji, Poznań3 października 2016 r.

Smufi to młodziutki około 2-letni, niewielki piesek. Wygląda jak miniaturka goldena 🙂 To uroczy, niezwykle pogodny maluch, który chciałby się cały czas bawić i biegać. Wolontariuszy wita uśmiechniętym pyszczkiem i merdającym ogonkiem. Chętnie wychodzi na spacery, podczas których z ciekawością ogląda i wącha świat. Grzecznie chodzi na smyczy. Najszczęśliwszy jest kiedy ktoś poświęca mu uwagę głaszcząc go, przytulając i drapiąc za uszkiem. Smufi wniesie dużo szczęścia i pozytywnej energii do domu, do którego trafi. Szukamy dla tego kochanego malucha kochającego domu stałego lub tymczasowego.

Smufi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

5 listopada 2016 r.

Mikro-golden Smufi to wulkan energii, uwielbiający zabawę, spacery i wszystkich ludzi. Nie musi już męczyć się w przytuliskowym boksie, a jego chęć do życia zostanie w końcu zaspokojona. Smufi został adoptowany przez cudowną rodzinę, która szukała właśnie jego.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Smufiego: https://goo.gl/photos/YzNMND8xTw9U2YPR6

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047