Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Zuza, suczka do adopcji Poznań10 maja 2016 r.

Zuza to maleńka, młoda, około 2 letnia sunia o wyjątkowej urodzie. Jest łagodna, kocha się przytulać i być blisko człowieka. Widać, że jest bardzo spragniona czułości i jak tylko widzi wolontariuszy,próbuje przecisnąć pyszczek do miziania. Jest bardzo radosna i uwielbia długie spacery, dzięki którym ma szansę choć na chwilę wyrwać się z przytuliskowego boksu. Nie wykazuje żadnych dolegliwości zdrowotnych, została odrobaczona i zaszczepiona. Przytulisko nie jest dobrym miejscem dla tej malutkiej dziewczynki, dlatego pilnie szukamy dla Zuzi domu stałego lub tymczasowego, w którym zostanie otoczona miłością i ciepłem, w którym zazna opieki na jaką zasługuje.

Zuza znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

 

2 lipca 2016 r.

Zuza pojechała do stałego domu

Niejednokrotnie pisaliśmy, że małe jest piękne, ale powiedzieć w przypadku Zuzy, że jest mała i piękna, to jakby za mało. Ta psia kruszyna chwytała za serce każdego, kto ją poznał. Jest nie tylko mała i piękna, ale również mądra, grzeczna i spokojna. Od teraz wiedzie nowe życie, na własnym legowisku, w ciepłym i bezpiecznym domu, w towarzystwie dobrych ludzi, którzy zadbają o nią do końca jej dni.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047