Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Zuzia kotka do adopcji Poznań

Urodzony: czerwiec 2015

Zdrowie: odrobaczona

Stosunek do ludzi: na początku troszkę uciekała, ale z dnia na dzień jest coraz bardziej odważna i chętniej podchodzi. Lubi być głaskana. Jest bardzo przyjazną i kontaktową kotką.

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu z dziećmi

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny. Bez problemu się zaprzyjaźnia i nie zważa na to, jeśli kot jest na początku dla niej nieprzyjemny. Nie boi się. Z kotką rezydentką uwielbiają się zaczepiać i ganiać.

Zachowanie: przyjacielska, żywiołowy, lubi bawić się tunelem z piłeczką, kocimi wędkami, zabawką na drucie zwaną Cat Dancer. Jest ciekawską kotką w pozytywnym znaczeniu.

Inne: potrafi korzystać z kuwety, je karmę suchą i mokrą, nie jest wybredna

6 grudzień 2015 r.

Od kiedy nasza podopieczna Nutkka pojechała do stałego domu, zwolniło się miejsce i mała Zuzia po długim oczekiwaniu mogła w końcu przyjechać domu tymczasowego. Akurat tak szczęśliwie się złożyło, że akurat ten dzień przypadł na Mikołajki. Do tej pory żyła na dworze w Mosinie. Wygląda jak mała, puchata kuleczka. W nowym miejscu wyszła pewnie. Okazało się niestety, że jest zapchlona i zarobaczona, więc będzie musiała pojechać do weterynarza. W mig załapała korzystanie z kuwety. Zapowiada się, że będzie wesołą kotką.

17 grudzień 2015 r.

Zuzia to 6 miesięczna kotka, która wygląda jak mała, puchata kuleczka. Świetnie dogaduje się z innymi kotami. Nawet początkowe syczenie kotki rezydentki jej nie zrażało. Nic sobie z tego nie robiła. Teraz wspólnie potrafią siedzieć przy torze zabaw i bawić się piłeczką, która jest w środku. Ma pełno energii, którą sama jest w stanie spożytkować na zabawie. Uwielbia piłeczki. Jak tylko zobaczy, że coś się turla lub brzęczy od razu jest w pobliżu. Nawet jedzenie nie jest aż tak ważne jak tocząca się kulka. Zabawa z nią to czysta przyjemność. Lubi jeść mokre jedzonko jak i suche. Na razie nie jest wybredna, ale zawsze może się to zmienić.

Zuzia została odrobaczona. Ładnie korzysta z kuwety. Szukamy dla niej stałego, odpowiedzialnego i kochającego domu.

31 grudzień 2015 r.

Zuzia zyskała wirtualną opiekunkę, którą została Pani Katarzyna Tomela. Bardzo dziękujemy!

23 stycznia 2016 r. 

Zuzia pojechała dziś do stałego domu. Będzie miała nową koleżankę Marysię, która na razie na nią syczy i prycha, ale podejrzewamy, że dziewczynki szybko złapią dobry kontakt i razem będą polować na sztuczne myszki. Zuzia pewnie wkroczyła do nowego domu i trzymamy mocno kciuki, aby Marysia przekonała się, że drugi kot to nic złego. Dziewczynki są w tym samym wieku, więc mamy nadzieję, że szybko odnajdą się w swoim towarzystwie. Rośnij Zuziu zdrowo!

Adopcja kota w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404