Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Abi, suczka do adopcji26 lipca 2016

Abi jest młodziutką suczką w typie sznaucera, ma około 7 miesięcy. To bardzo delikatna i urocza sunia. Słabo znosi pobyt w przytulisku, bardzo boi się otaczających ją hałasów, szczekania innych psów, tęskni do domowego ciepła i spokoju. Szukamy dla Abi dobrego domu stałego lub chociaż tymczasowego, w którym będzie mogła zaznać normalnego życia, odpocząć i nauczyć się funkcjonowania w świecie. Abi powinna zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z łatwym dostępem do łąk i lasów. Abi jest zdrowa, zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym, odrobaczona i zaszczepiona. Mamy nadzieję, że ta śliczna panienka nie będzie musiała długo czekać na kochający dom. To jeszcze dziecko, które znalazło się w schronisku i marzy o cudownych ludziach, którzy ją pokochają. Abi bardzo potrzebuje bliskości i wsparcia ze strony opiekunów.

11 września 2016 r.

Abi wciąż czeka na kochający dom. To urocza panienka, która potrzebuje dużo miłości i uwagi. Coraz lepiej radzi sobie na spacerach. Wierzymy, że wkrótce odnajdzie ją rodzina, która ją pokocha i stworzy jej prawdziwy dom.

3 kwietnia 2017 r.

Ponad 2 miesiące temu Abi pojechała nareszcie do domu tymczasowego, w którym miała zostać już na zawsze, ponieważ opiekunowie deklarowali, że bardzo chcą ją adoptować. Stało się jednak inaczej i z trudnych do zrozumienia przyczyn Abi została oddana praktycznie z godziny na godzinę. Dzisiaj mieszka w hotelu dla zwierząt współpracującym z naszą fundacją. Sunia nie sprawia żadnych kłopotów, zachowuje czystość, jest bardzo miła i towarzyska, trochę jednak nieśmiała w stosunku do mężczyzn. Abi dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać również z kotami. Jej piękne oczy zdradzają, że bardzo jej brakuje bliskości, więzi, ciepła i bezpieczeństwa. Znalezienie dla niej dobrego domu jest dla nas bardzo ważne, tym bardziej po tym, co przeszła. Chcemy, aby trafiła do ludzi odpowiedzialnych i troskliwych, którzy dadzą Abi całe swoje serce i spędzą z nią całe jej życie.

1 czerwca 2017 r.

Nic nie dzieje się bez powodu! Niedawny powrót Abi pod nasze skrzydła przybliżył ją zdecydowanie do tego, co właśnie się wydarzyło. Wówczas tego nie wiedzieliśmy, ale dzisiaj nie mamy wątpliwości, że wszystkie przygody naszej małej Abi kierowały ją w stronę tego właściwego, wymarzonego przez nas dla niej domu. „Mieliśmy szczęście, że ktoś jej nam nie wziął wcześniej. Jesteśmy psią rodzinką i już jej nigdy nie oddamy.” To słowa wypowiedziane pierwszego wspólnego ranka przez 5-letnią córeczkę nowych właścicieli. Komu wierzyć, jak nie dzieciom?

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726