Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Alfi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo27 października 2016 r.

Alfi to młody, niskopodłogowy, przeuroczy mieszaniec. Ma około 1 roku i jak na młodzieniaszka przystało jest bardzo energiczny. Jest psem kontaktowym, bardzo lubiącym ludzi i łaknącym ich towarzystwa. Alfi uwielbia spacery w lesie, ma mnóstwo spraw do załatwienia i z pewnością będzie idealnym kandydatem na towarzysza dla osób, które wolą spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Alfi wymaga regularnych, długich spacerów, dostępu do terenów zielonych, nie wystarczy mu krótki spacer wokół bloku. Szukamy dla tego kochanego i energicznego psa domu w spokojnej okolicy, wolnej od hałasu i zgiełku typowego dla miast. Alfi jest zdrowy, odrobaczony, posiada aktualne szczepienie, przed adopcją zostanie wykastrowany. Alfi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

20 listopada 2016 r.

Nasz „mini husky” wciąż czeka na kochający dom. To piesek z dużą potrzebą ruchu ale też bliskości, dlatego mały boks, w którym jest samotny bardzo mu doskwiera. Liczymy, że wkrótce pojawi się ktoś, kto wypatrzy naszego podopiecznego o tak oryginalnej urodzie.

21 kwietnia 2017 r.

Kilka dni temu Alfi został adoptowany i w ten oto sposób staliśmy się świadkami końca jego niedoli. Alfi świetnie sprawdził się w roli psa domowego: niczego nie niszczy, nie brudzi, nie hałasuje, potrafi zostać sam, świetnie dogaduje się z dziećmi i jest grzeczny na spacerach. Przeżyliśmy co prawda chwile grozy z powodu silnej alergii właścicielki na psią sierść – nad Alfim zgromadziły się czarne chmury i istniało realne ryzyko, że wróci z adopcji. Jednak chcieć, to móc – odczulanie przyniosło efekty, objawy alergiczne ustały i kryzys został zażegnany. Alfi jest cudownym psem – uwielbia ludzi, wspólną zabawę i kontakt społeczny. Jest psem bardzo mądrym, zawsze uśmiechniętym i gotowym do działania. Mamy nadzieję, że ze swoją nową rodziną będzie żył długo i szczęśliwie.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Alfiego>>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726