Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Aqua, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo9 lipca 2017 r.

Aqua to młoda, ok 2 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego, która trafiła pod opiekę naszej fundacji w wyniku interwencji przeprowadzonej w jednym z gospodarstw na terenie naszej gminy. Aqua spędziła całe życie przypięta łańcuchem do nieużywanej przyczepy rolniczej, a za schronienie miała jej służyć zbyt mała, rozpadająca się buda. Sunia była wychudzona i odwodniona, stan jej sierści był opłakany, była brudna i przerzedzona. Aqua histerycznie próbowała uwolnić się z łańcucha, pragnąc zaznać odrobiny swobody i poczuć czym jest życie. Po odebraniu właścicielowi trafiła do przytuliska, gdzie szybko dochodzi do formy. Jest ufna w stosunku do ludzi i miła dla innych psów, bardzo chętnie wychodzi na spacery, podczas których jest grzeczna i coraz lepiej chodzi na smyczy. Aqua jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona, szukamy dla niej dobrego, spokojnego domu, w którym będzie mogła wieść godne życie.

Aqua znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

8 sierpnia 2017 r.

Aqua w nowym domu! Dziewczyna świetnie poradziła sobie ze wszystkim: podróż samochodem zniosła bez większego stresu, od samego początku bardzo grzecznie zachowuje się w domu, akceptując wszystkich kocich towarzyszy, nie ma również problemu z zachowaniem czystości i właściwie z niczym. Nowa rodzina Aquy jest nią zachwycona, podobnie zresztą jak my. To cudowne widzieć ją w prawdziwym domu, bardzo dziękujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047