Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Aria, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo1 maja 2017 r.

Aria wraz z szóstką szczeniąt została znaleziona przez Straż Gminną w szczerym polu, niedaleko zaniedbanego gospodarstwa i przetransportowana do naszego przytuliska. Przerażona, karmiąca suczka nie mogła zbyt długo przebywać w tak nieprzyjaznym środowisku, w związku z czym natychmiastowo zabraliśmy ją i jej dzieci z boksu do domu tymczasowego. Aria jest młodziutka, ma ok 2 lat. Jest bardzo delikatna i wrażliwa. Nie wiemy co ją wcześniej spotkało, ale na pewno nic dobrego. Świat i ludzie wywoływały u niej początkowo silny niepokój, ale z każdym dniem jest coraz lepiej, a ona otwiera się i widać wyraźnie, że zależy jej na bliskości z człowiekiem i byciu kochaną. Szukamy dla Arii nowego domu, najlepiej w spokojnej, cichej okolicy z dostępem do terenów zielonych, po których można swobodnie spacerować. Aria jest bardzo grzeczna, zachowuje czystość w domu, akceptuje psy i koty. Suczka jest zdrowa, odrobaczona i zaszczepiona. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś, kto ją pokocha i zapewni poczucie bezpieczeństwa, którego tak potrzebuje.

31 lipca 2017 r.

Dzisiaj do swojego nowego domu pojechała Aria. Po odchowaniu swoich dzieci i nabraniu sił zarówno fizycznych, jak i psychicznych, stała się gotowa do opuszczenia domu tymczasowego i rozpoczęcia nowego życia. Miło było patrzeć jak dobre, spokojne warunki pozwoliły tej kochanej suczce otrząsnąć się ze strachu i stanąć prosto z uniesioną głową oraz wyprostowanym ogonem. Zmiana miejsca zamieszkania będzie dla niej kolejnym wyzwaniem, ale dzięki wsparciu swojej nowej rodziny Aria na pewno bardzo szybko odnajdzie się w nowej sytuacji. Z całego serca życzymy wszystkiego najlepszego Arii i jej opiekunom!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047