Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Barcinka, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo7 sierpnia 2017 r.

Barcinka swoje imię zawdzięcza miejscowości Barcinek, w której się okociła. To przykładna mamusia piątki małych szkrabów, która podczas karmienia sama mruczy i ugniata kocyk. Mruczy także na widok wolontariuszy wchodzących do kociarni i natychmiast domaga się kontaktu – obserwuje każdy ruch i delikatnym miauczeniem przypomina żeby ją wymiziać.

To łagodna, półtoraroczna przepiękna kotka o wyjątkowym szylkretowym umaszczeniu i spojrzeniu aniołka. Wierzymy że szybko skradnie czyjeś serce. Barcinka kocha ludzi i jest śmiałą kotką – nie boi się nas, zachowuje się tak, jakby wiedziała, że nie chcemy zrobić jej krzywdy.

Z pewnością nowym opiekunom okaże dużo miłości, więc jeśli marzycie o kocie, który do snu będzie śpiewał Wam mruczanki, powinniście rozważyć adopcję naszej ślicznej Barcinki. 🙂

Barcinka po zakończeniu karmienia maluchów zostanie poddana zabiegowi sterylizacji.

23 września 2017 r. 

Barcinka swoje maluszki już wychowała. Już ich nie karmi. Szukamy dla niej choćby domu tymczasowego. Obecnie przebywa w kociarni. Jest kotką, która szuka kontaktu z człowiekiem. Nie jest to kot, który trzyma się na dystans. Barcinka jest odrobaczona i ma zrobione testy FIV/FeLV, które wyszły ujemne.

Mamy nadzieję, że nie będzie musiała długo czekać na swój stały dom. Po wypełnieniu ankiety kotkę można poznać na żywo i przekonać się jaka jest z niej cudowna młoda, dama.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.