Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Barni, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo17 lipca 2017 r.

Barni – pół roczny, 5 kilowy psiak pilnie poszukuje domu stałego, lub tymczasowego.  Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony, nauczony życia w domu i smyczy, przyjazny, wesoły lubi inne pieski. Od 19 lipca traci dom tymczasowy.

Więcej o Barnim: W czerwcu br. dostaliśmy informację od dziewczyny przejeżdżającej przez miejscowość Ostroróg, że błąka się tam po stacji benzynowej przerażony mały psiak. Panowie ze stacji dokarmiali malucha, lecz nikomu nie udawało się go złapać. Nasza Asia jeździła tam wielokrotnie i również próbowała, lecz Barni był na tyle wystraszony, że nie pozwałał się jej zbliżyć, porywał jedzenie i uciekał. Próby złapania go na klatkę łapkę jedynie go rozśmieszyły:) Aż w końcu Pan mieszkający w sąsiedztwie stacji zadzwonił z informacją, że złapał Barniego! Zwabił go do swojej szopki i zatrzasnął drzwi. Potem już było z górki. Domem tymczasowym została Ania, która wykąpała psiaka i pokazała mu jak fajnie mieszka się w domu, z ludźmi. Chłopak rozsmakował się w takim życiu, uwielbia towarzystwo ludzi, dzieci, wspólne spacery.

Niestety teraz traci dom.
Co mamy zrobić?:(

24 sierpnia 2017 r.

Wreszcie nadszedł ten piękny dzień i Barniś przeprowadził się do swojego nowego domu. Nasz podopieczny trafił w ramiona Pani Grażyny z małżonkiem, którzy tydzień wcześniej pożegnali (po długiej chorobie i transfuzjach krwi) poprzedniego psa. Barniś został honorowym i najważniejszym członkiem rodzinki. Nowi Państwo noszą Barniego na rękach i przychylają mu nieba, za co serdecznie dziękujemy!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 066 460